WP

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian świętują pierwszą rocznicę ślubu

Poznali się w programie TVN i trwają razem do dzisiaj. Zdaje się, że udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" był jedną z najlepszych decyzji w życiu, którą podjęli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest emitowany na antenie TVN
"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest emitowany na antenie TVN (Facebook.com)
WP

"Ślub od pierwszego wejrzenia" od samego początku budził mnóstwo emocji. Głównie ze względu na to, że nieznani sobie ludzie wchodzą w związek małżeński a wszystko dzieje się na oczach milionów widzów. Były już 3 edycje show TVN i stacja może pochwalić się sukcesami. Jak się okazuje miłość Adriana i Anity kwitnie!

ZOBACZ TAKŻE: Montażyści "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powinni się ocknąć?

WP

17 marca świętowali pierwszą rocznicę ślubu. W ten dzień postanowili zrobić coś wyjątkowego. - "Mężu, Ty znasz moje wszystkie życzenia dla ciebie, dziękuję ci, że się zgłosiłeś do tego projektu, za każdy dzień razem. Wiem, że przetrwaliśmy w tym roku bardzo dużo - dobrego i złego, i że będziemy się wspierać w każdej sytuacji" - napisała Anita na Instagramie.

Para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła uczcić ten wyjątkowy dzień. Na Instagramie tancerki pojawiły się zdjęcia w odświętnych strojach. Anita miała białą suknię, a Adrian garnitur. Wszystko wskazuje na to, że zdecydowali się wziąć ślub jeszcze raz. Trzeba przyznać, że to wyjątkowy gest i niezwykle piękny.

Instagram.com
Podziel się
WP

Przypomnijmy, że całkiem niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka. W życiu Adriana i Anity dzieje się naprawdę dużo!
Gratulujemy!

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP