Trwa ładowanie...
d1nxhgl

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian świętują pierwszą rocznicę ślubu

Poznali się w programie TVN i trwają razem do dzisiaj. Zdaje się, że udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" był jedną z najlepszych decyzji w życiu, którą podjęli.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest emitowany na antenie TVN
"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest emitowany na antenie TVNŹródło: Facebook.com
d1nxhgl

"Ślub od pierwszego wejrzenia" od samego początku budził mnóstwo emocji. Głównie ze względu na to, że nieznani sobie ludzie wchodzą w związek małżeński a wszystko dzieje się na oczach milionów widzów. Były już 3 edycje show TVN i stacja może pochwalić się sukcesami. Jak się okazuje miłość Adriana i Anity kwitnie!

ZOBACZ TAKŻE: Montażyści "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powinni się ocknąć?

17 marca świętowali pierwszą rocznicę ślubu. W ten dzień postanowili zrobić coś wyjątkowego. - "Mężu, Ty znasz moje wszystkie życzenia dla ciebie, dziękuję ci, że się zgłosiłeś do tego projektu, za każdy dzień razem. Wiem, że przetrwaliśmy w tym roku bardzo dużo - dobrego i złego, i że będziemy się wspierać w każdej sytuacji" - napisała Anita na Instagramie.

Para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła uczcić ten wyjątkowy dzień. Na Instagramie tancerki pojawiły się zdjęcia w odświętnych strojach. Anita miała białą suknię, a Adrian garnitur. Wszystko wskazuje na to, że zdecydowali się wziąć ślub jeszcze raz. Trzeba przyznać, że to wyjątkowy gest i niezwykle piękny.

    Instagram.com
Źródło: Instagram.com, Fot: Instagram

Przypomnijmy, że całkiem niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka. W życiu Adriana i Anity dzieje się naprawdę dużo!
Gratulujemy!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1nxhgl

Podziel się opinią

Share
d1nxhgl
d1nxhgl