Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian świętują pierwszą rocznicę ślubu

Poznali się w programie TVN i trwają razem do dzisiaj. Zdaje się, że udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" był jedną z najlepszych decyzji w życiu, którą podjęli.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian świętują pierwszą rocznicę ślubuŹródło: Facebook.com
dx2a22n
dx2a22n

"Ślub od pierwszego wejrzenia" od samego początku budził mnóstwo emocji. Głównie ze względu na to, że nieznani sobie ludzie wchodzą w związek małżeński a wszystko dzieje się na oczach milionów widzów. Były już 3 edycje show TVN i stacja może pochwalić się sukcesami. Jak się okazuje miłość Adriana i Anity kwitnie!

ZOBACZ TAKŻE: Montażyści "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powinni się ocknąć?

17 marca świętowali pierwszą rocznicę ślubu. W ten dzień postanowili zrobić coś wyjątkowego. - "Mężu, Ty znasz moje wszystkie życzenia dla ciebie, dziękuję ci, że się zgłosiłeś do tego projektu, za każdy dzień razem. Wiem, że przetrwaliśmy w tym roku bardzo dużo - dobrego i złego, i że będziemy się wspierać w każdej sytuacji" - napisała Anita na Instagramie.

Para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła uczcić ten wyjątkowy dzień. Na Instagramie tancerki pojawiły się zdjęcia w odświętnych strojach. Anita miała białą suknię, a Adrian garnitur. Wszystko wskazuje na to, że zdecydowali się wziąć ślub jeszcze raz. Trzeba przyznać, że to wyjątkowy gest i niezwykle piękny.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dx2a22n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx2a22n