Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ania przeszła metamorfozę

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" to przeszłość. Nawet nie wiadomo, czy wróci jeszcze na antenę. Ale byli uczestnicy programu cieszą się popularnością w internecie. Jedną z nich jest Ania Wróbel, która ostatnio postanowiła zmienić nieco wizerunek.

Share
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ania przeszła metamorfozę
Źródło: Instagram.com, Fot: Instagram
d3ciimm

Ania Wróbel brała udział w 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperyment w jej przypadku nie udał się. Ba, skończyło się potokiem łez, bo wybrany przez ekspertów partner Ani upokorzył ją i zostawił na lodzie. Ania długo nie mogła dostać rozwodu. A gdy to w końcu się stało, wyprawiła huczną imprezę, którą pokazywaliśmy wam na zdjęciach.

Zobacz: Blanka Lipińska nabrała wszystkich ze ślubem. Nie była pierwsza i ostatnia

Po programie Ania zmieniła się. Otworzyła się na nowe doświadczenia, ale też przeszła kilka zmian zewnętrznych. Znacząco schudła, o czym także otwarcie opowiadała na swoim profilu na instagramie. Zmieniła też fryzurę. Postawiła na platynowy blond, który świetnie do niej pasował. Przyszła jesień, a Wróbel znowu postanowiła coś zmienić. I kolejny raz padło na kolor włosów.

d3ciimm

Ania na Instagramie pokazała zdjęcia, na których widzimy ją w salonie fryzjerskim. Nową porę roku od tej pory wita w srebrnych włosach.

Zmiana na plus? Naszym zdaniem tak. Internauci są już nieco bardziej podzieleni w opiniach. Jedni komentują, że przecież na siwe włosy przyjdzie czas i będzie ich miała pod dostatkiem. Inni wskazują, że do takiej urody najlepiej pasują ciepłe kolory. Jeszcze inni podziwiają metamorfozę. Ile ludzi, tyle opinii. Nas najbardziej zaciekawił jeden komentarz, z którego wynika, że nowy odcień włosów Ani to tzw. "cmentarny blond".

Ania jest jedną z tych uczestniczek, które po programie TVN-u cieszą się największą popularnością i chętnie z tego korzysta. Choć nie udało się znaleźć miłości, zebrała wokół siebie grupę wspierających fanów i obserwatorów. Od jakiegoś czasu jest też zakochana! Partner znalazł się bez udziału telewizji.

d3ciimm

Podziel się opinią

Share
d3ciimm
d3ciimm