Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ania i Agata mają za sobą trudne chwile. Znalazły wspólny język

Program mija, narzeczonych też już na horyzoncie mija, za to została nieoczekiwana przyjaźń. Ania i Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają bardzo dobry kontakt. Pokazały wspólne zdjęcie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ania i Agata mają za sobą trudne chwile. Znalazły wspólny językŹródło: Instagram.com, fot: Instagram
d4myims

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest jednym z najbardziej lubianych w polskiej telewizji. Osoby, które biorą udział w programie, widzą swoich przyszłych mężów, czy żony dopiero w dzień ślubu. Wtedy podejmują ostateczną decyzję, czy ryzykują i mówią "tak" przed urzędnikiem, czy jednak nie zdecydują się na ten krok.

Jedną z uczestniczek, która postanowiła poślubić dobranego do niej partnera, jest Ania Wróbel. Dziewczyna wystąpiła w drugiej edycji show, ale jej małżeństwo z Grzegorzem zakończyło się praktycznie po podróży poślubnej. Kobieta długo musiała czekać na rozwód, ale w końcu się udało. W ostatnich miesiącach Wróbel przeszła ogromną metamorfozę. Wyraźnie schudła i zmieniła styl ubierania się. Obecnie jest nie do poznania.

ZOBACZ: Chajzer mędrkuje nad karierą Magdy: "Mogłaby poprowadzić cykl w "Dzień Dobry TVN"

Teraz Agata, która również wystąpiła w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", pochwaliła się zdjęciem z Anią Wróbel. Panie poznały się dzięki programowi i bardzo zaprzyjaźniły. Obie mają podobne doświadczenia związane z mężczyznami.

d4myims

Eksperci połączyli Agatę z Maćkiem i para zdecydowała się na ślub. Początkowo Agata miała wątpliwości, ale z czasem zaczęło jej zależeć na mężu. W tym czasie on stracił nią zainteresowanie. W końcu oboje podjęli decyzję o rozstaniu.

Dzisiaj Agata i Ania bardzo się wspierają, o czym świadczy najnowszy post na Instagramie.

- Dokładnie rok temu się poznałyśmy. Jak ten czas szybko leci. Cotygodniowe, poniedziałkowe seanse, stały się naszym rytuałem. Zwłaszcza emocje po ich zakończeniu. Przez ten rok się dużo wydarzyło (o czym obie wiemy.). Z niecierpliwością czekam na kolejne seanse, choć tym razem już w większym gronie - napisała Agata na swoim profilu.

d4myims

Warto podkreślić, że Ania odnalazła szczęście i znowu jest zakochana. Agata wciąż szuka miłości, ale niewykluczone, że pojawił się ktoś na horyzoncie.

d4myims
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4myims