Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta i Robert sugerują rozstanie?

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wydają się być całkiem dobrze dobraną parą. Poznają się drobnymi kroczkami, ale do miłości jeszcze daleka droga. Czyżby nie udało im się ostatecznie stworzyć związku?

Share
Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"Źródło: Ślub od pierwszego wejrzenia
dmawoso

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już się rozkręciła. Widzowie, który śledzą nowe odcinki na antenie TVN, zobaczyli już, jak pary zameldowały się w apartamentach na swoich poślubnych wyjazdach. Julia i Tomek chętnie ze sobą rozmawiają i próbują znaleźć wspólny język. Nie można powiedzieć tego o Kasi i Pawle. Tutaj początkowa ekscytacja bardzo szybko zgasła. Kasia wycofała się i niechętnie rozmawia z małżonkiem. Ma więcej obaw niż pozytywnych myśli o tej relacji. Z kolei Aneta i Paweł się nie spieszą. Wydaje się, że zachowują się przy sobie bardzo naturalnie i powoli starają się lepiej poznać. Pewnie zdają sobie sprawę, że będzie się o nich sporo pisało w sieci, podobnie jak o pozostałych uczestnikach wszystkich edycji "Ślubu".

Aneta już parę razy podzieliła się na Instagramie komentarzem, sugerującym, że finalnie rozwiedzie się z Robertem. Teraz także uczestnik, a nawet jego siostra, zdają się podpowiadać fanom programu, co stanie się za kilka odcinków.

Zobacz: Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały

Robert zaskarbił sobie sympatię widzów. Jest szczery i ma szacunek do swojej partnerki, którą chce poznać. Nie krytykuje jej, a jeśli nawet coś mu się nie podoba, to nie opowiada o tym przed kamerami.

dmawoso

Na Instagramie opublikował zdjęcie swojej rodziny i przyjaciół, którzy towarzyszyli mu w Ogrodzieńcu podczas ślubu.

"Co by się nie działo, to dziękuję, że byliście i jesteście!" - napisał.

W podobne tony uderzyła jego siostra, pisząc: "Niezależnie od tego, jaki będzie finał tej przygody - my wyjdziemy z niej silniejsi".

Po takich komentarzach trudno liczyć na szczęśliwy finał tej edycji. Fani programu, którzy śledzą doniesienia o uczestnikach, mają z pewnością nadzieję, że nawet jeśli Aneta i Robert się ostatecznie rozwiodą, to pozostaną przyjaciółmi.

dmawoso

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmawoso
dmawoso