Trwa ładowanie...
dumhprx

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adrian przeszedł wstydliwy zabieg. Ale zawsze o tym marzył

Adrian Szymaniak, czyli uczestnik programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" podzielił się z fanami swoją metamorfozą. Mężczyzna zdecydowała się na przeszczep włosów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adrian przeszedł przeszczep włosów
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adrian przeszedł przeszczep włosów (East News)
dumhprx

Adrian Szymaniak był uczestnikiem programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna stanął wtedy na ślubnym kobiercu z nieznajomą pięknością, Anitą Szydłowską. Założenia programu były proste – najpierw ślub, potem ewentualne zakochanie. Para najwyraźniej przypadła sobie do gustu, ponieważ pod koniec programu ogłosili swoje zaręczyny (mimo że w świetle prawa byli już małżeństwem).

Adrian i Anita mogą zakpić ze sceptyków, ponieważ w telewizyjnym show znaleźli prawdziwą miłość. A owocem ich uczucia jest synek, który przyszedł na świat w tym roku.

ZOBACZ TEŻ: Ruda z Red Lips: "Nie jestem dla siebie wystarczająco dobra"

Adrian dzięki "Ślubowi od pierwszego wejrzenia" zdobył niemałą popularność i wykorzystuje ją w mediach społecznościowych. Na swoimi profilu instagramowym zgromadził 100 tys. obserwujących. To właśnie tam powiedział fanom, że spełnił jedno z największych marzeń – przeszedł przeszczep włosów.

dumhprx

W obszernym poście celebryta zdradził, że od przeszło 10 lat borykał się z wypadaniem włosów, co odbierało mu pewność siebie. Dodał również, że jest to problem, z którym boryka się wielu mężczyzn.

"Oto nowy JA. A dokładniej nowy ja w okresie oczekiwania na wielkie zmiany o jakich ostatnio wspominałem! Wczoraj poddałem się zabiegowi przeszczepu włosów. Teraz będę mógł mieć takie pióra jak Gandalf z Władcy Pierścieni. A tak całkiem poważnie, sukcesem przy transplantacji zyskałem ponad 4 tys. włosów, które wypełniły moje gigantyczne zakola, oraz zagęściły większa powierzchnię głowy w miejscach gdzie zrobiło się naprawdę rzadko. Nie spodziewałem się, że będę w tak dobrej formie po zabiegu który trwał 12 godzin. PS: Piszę o tym, bo jest to swego rodzaju temat tabu wśród mężczyzn, a tak naprawdę wielu moich znajomych boryka się z podobnym problemem i czują dyskomfort z tego powodu" –

dumhprx

Podziel się opinią

Share

dumhprx

dumhprx