Trwa ładowanie...
ycipk-3yb3sm

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita w pięknej sesji. Opublikowała zdjęcie

Wzięła udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" i znalazła miłość swojego życia. Po zakończeniu show na instagramowym profilu dzieli się dosłownie wszystkim. Można zobaczyć rodzinne kadry, posty sponsorowane, fotki z treningów i randek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ślub od pierwszego wejrzenia" łączy ludzi
"Ślub od pierwszego wejrzenia" łączy ludzi (Youtube.com)
ycipk-3yb3sm

Anita wzięła ślub z Adrianem na oczach milionów widzów. Choć formuła programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest szokująca i trudno wyobrazić sobie, że nieznajomi sobie ludzie stają na ślubnym kobiercu, wchodzą w związek małżeński a dopiero później poznają. W dodatku wszystko jest nagrywane. Okazuje się, że ma to sens. Adrian i Anita są szczęśliwym małżeństwem i niedawno przywitali na świecie dziecko.

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Banasiuk: "Zostałem aktorem, żeby pracować w serialach"

ycipk-3yb3sm

Po zakończeniu emisji "Ślubu..." Anita zaczęła intensywnie udzielać się w mediach społecznościowych. Z dnia na dzień obserwowało ją coraz więcej internautów. Na chwilę obecną ma prawie 200 tys. followersów.

W mediach społecznościowych pokazuje niemal wszystko. Niektórzy fani są nieco oburzeni, że duża część postów do product placement. Nie brakuje też pozowanych zdjęć na randkach, fotek dziecka od chwili urodzenia. Gdy była w ciąży, zarzucano jej, że zajmuje się tylko publikowaniem zdjęć.

Tym razem uczestniczka "Ślubu..." pokazała przepiękną sesję w polu lawendy. "Magiczne lawendowe pole, pachnące, uspokajające, przenoszące do innego świat. Chyba się troszkę rozmarzyłam na tym zdjęciu" - pisze Anita.

ycipk-3yb3sm

Fani tym razem nie szczędzili komplementów. "Pięknie ujęta delikatność", "Piękna", "Zdecydowanie jedne z lepszych pani ujęć" - czytamy. Jak wam się podoba fotografia?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yb3sm

ycipk-3yb3sm
ycipk-3yb3sm