Trwa ładowanie...
dpt7imv

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pierwszy raz pokazał zdjęcie z dzieckiem

Był ślub w programie, a potem wielka afera. Adam i Joanna dali się zapamiętać dzięki show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nie minęło wiele czasu, gdy wyszło na jaw, co działo się w życiu Adama. Choć nie ma jeszcze ponoć rozwodu, został ojcem dziecka innej kobiety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ślub od pierwszego wejrzenia" - co u Adama? Wrzucił zdjęcie.
"Ślub od pierwszego wejrzenia" - co u Adama? Wrzucił zdjęcie. (Materiały prasowe)
dpt7imv

Ostatnia edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyniosła wiele wrażeń dla widzów, ale w szczególności dla par wybranych przez ekspertów. Najciekawszy był finał, podczas którego najpierw okazało się, że Asia i Adam zostaną w związku i będą próbowali naprawić swoją relację. A chwilę później widzowie dowiedzieli się z nakręconego po spotkaniu z ekspertami materiału, że Adam zostawił Asię bez słowa wyjaśnienia. Ruszyła lawina plotek. Ostatnio potwierdziło się, że Adam będzie tatą. Po publikacji najnowszego zdjęcia nikt nie będzie miał wątpliwości.

Ostatnio pisaliśmy, że Asia i Adam z programu nie mają jeszcze rozwodu. Wszystko przeciągnęło się w związku z pandemią i paraliżem urzędów.

To nie przeszkadza jednak zarówno Asi, jak i Adamowi, żyć swoim własnym życiem z dala od partnera/partnerki z show TVN.

dpt7imv

Zobacz: "Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa. Uczestnicy programu założyli rodziny

Adam układa sobie życie u boku innej kobiety. Krążyło na ten temat sporo plotek, ale wydaje się, że sytuacja jest już jasna. Adam został tatą i w końcu pochwalił się zdjęciem malca.

"Największa miłość i radość w jednym objęciu. Powiedzieć kocham to zdecydowanie za mało" - napisał na Instagramie.

dpt7imv

"Bycie tatą to naprawdę coś wyjątkowego" - dodał jeszcze.

Pisze, że jest szczęśliwy, a przecież o to chodziło? Myślicie, że fani programu w końcu przejdą do porządku dziennego z tym, co stało się w finale "Ślubu..."?

dpt7imv

Podziel się opinią

Share

dpt7imv

dpt7imv