Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
serial ślad
oprac. Anna Ryta
25-02-2019 14:11

"Ślad": cztery nowe odcinki tygodniowo. Nowi eksperci CWŚ w 2. sezonie

"Ślad" przenosi widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad. Bywa widoczny gołym okiem, czasami można go odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych lub dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości ekspertów z Centralnego Wydziału Śledczego.

"Ślad": cztery nowe odcinki tygodniowo. Nowi eksperci CWŚ w 2. sezonieŹródło: Materiały prasowe
d1nx2ru
d1nx2ru

Na miejscu przestępstwa pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych i nawet najmniejszy ślad nie umknie ich uwadze. Grupą specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego dowodzi podinspektor policji Renata Różańska (Anita Jancia). Zawsze może liczyć na swojego zastępcę - nadkomisarza Rafała Walczaka(Mariusz Jakus).

W nowym sezonie Centralny Wydział Śledczy wzmocni doświadczony profiler z ABW - nadkomisarz Maja Oleander (Joanna Koroniewska). Wspólnie z Walczakiem będzie pełnić obowiązki zastępcy Różańskiej. Do grupy ekspertów dołączy nowy technik, laborant i specjalista IT - Jurek "Cichy" Cichocki (Marcel Sabat).

W poszukiwaniu śladów na miejscu zbrodni skutecznie CWŚ wesprze komisarz Paweł "Pablo" Herman (Waldemar Błaszczyk). Do zespołu Renaty Różańskiej należy jej przyjaciółka - lekarz medycyny sądowej Ania Szpunar(Aleksandra Hamkało). Rozstanie się jednak z CWŚ i zarekomenduje na swoje miejsce koleżankę ze studiów Nikolę Jastrzębską (Ada Fijał).

W skład specjalnego wydziału dochodzeniowo - śledczego wchodzi aż piętnastu ekspertów: dochodzeniowcy, baliści, śledczy z wojskową przeszłością, specjaliści w obszarze nauk biologicznych i ścisłych oraz lekarze medycyny sądowej. Widzowie będą mieli okazję poznać nie tylko wiele ekscytujących historii kryminalnych ale przede wszystkim bohaterów - swoistą galerię indywidualności, o których można powiedzieć wszystko, ale nie to, że są nudni!

d1nx2ru

W 2. serii "Śladu" obok Anity Janci i Mariusza Jakusa wystąpią: Agnieszka Kawiorska, Krzysztof Wach, Cezary Łukaszewicz, Piotr Witkowski, Marta Jarczewska, James Malcolm, Zuzanna Lit, Michał Gadomski, Wojciech Starostecki i Aleksandra Hamkało. Do obsady nowej serii dołączą Joanna Koroniewska, Marcel Sabat, Waldemar Błaszczyk i Ada Fijał.

"Ślad" to polska wersja formatu opracowanego przez TeleAlliance Media Holding AB. Za produkcję serialu odpowiada firma Tako Media. Producentem i reżyserem formatu jest Okil Khamidov. Reżyserami części odcinków są również: Maciej Dutkiewicz, Mariusz Palej, Jan Kidawa-Błoński, Jarosław Banaszek, Marcin Ziębiński, Krzysztof Łukaszewicz i Anna Maszczyńska -Bąk. Adaptacją scenariuszy zajmują się Patrycja Spychalska i Paweł Sobczak. Nadzór literacki i producencki pełni Jacek Ściobłowski, a operatorami obrazu są: Sandro Wysocki, Jarosław Siedlecki i Wojciech Węgrzyn.

Nowe odcinki "Śladu" wracają na antenę Polsatu już 25 lutego i będą emitowane od poniedziałku do czwartku, po godzenie 22:00. Natomiast 2. sezon serialu z nową obsadą zadebiutuje 1 kwietnia.

d1nx2ru
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nx2ru