Trwa ładowanie...

Skompromitował się w "Milionerach"? Prawidłową odpowiedź odgadł, ale znanego skrótu już nie umiał rozszyfrować

Nowa odsłona "Milionerów" potrafi zaskoczyć. Nie tyle poziomem pytań, co ich doborem. Zdumieni widzowie już wytknęli banalne zadanie wprowadzające do gry. Potencjalni uczestnicy, by zasiąść przed Urbańskim musieli ułożyć tekst piosenki prześmiewczego zespołu Bracia Figo Fagot. Jednak nie tylko początek był powodem żartów z odcinka. Tym razem obiektem ciętych komentarzy w internecie stał się 32-letni marynarz z Gdyni.

Share
Skompromitował się w "Milionerach"? Prawidłową odpowiedź odgadł, ale znanego skrótu już nie umiał rozszyfrować
Źródło: TVN
d9e7o5a

Choć wielu widzów zauważa, że pytania w nowej edycji "Milionerów" są stosunkowo łatwe, to uczestnicy muszą się wykazać naprawdę sporym refleksem w podawaniu odpowiedzi, decyzyjnością i odpornością na stres. To wszystko sprawia, że siedzący przed Hubertem Urbańskim potrafią skompromitować się przy najprostszych zagadnieniach z wiedzy ogólnej.

Tym razem w drugim odcinku zabawną wpadkę zaliczył Paweł Rutka, marynarz z Gdyni. O co chodzi? Przy pytaniu za 2000 zł, które brzmiało "IMGW wydaje ostrzeżenia, kiedy należy się spodziewać..." wprawdzie podał prawidłową odpowiedź, ale skrótu nie potrafił już rozszyfrować.

d9e7o5a

- Podejrzewam, że IMGW to nie jest polski skrót, tylko angielski. Wydaje mi się, że to jest coś typu International-coś-tam-Weather, więc odpowiedź D, deszczowej nawałnicy – dedukował uczestnik.

Choć jego odpowiedź była poprawna, kłopot z rozszyfrowaniem skrótu nie uszedł uwadze ani Huberta Urbańskiego, ani widzów. - To IMGW, o którym mówisz, że to jest angielski skrót, to jest Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – rzeczowo wyjaśnił prowadzący.

- Ale i tak zgadłem. International... brnął niezrażony Rutka.

TVN
Źródło: TVN

Internauci jednak byli mniej wyrozumiali niż prowadzący. Na Twitterze nie brakuje zabawnych komentarzy dotyczących uczestnika, ale i jak bumerang powróciły opinie na temat poziomu programu. Oglądaliście ostatni odcinek? Co sądzicie o nowej odsłonie "Milionerów"?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Hubert Urbański "W każdym Roascie powinna być granica"

d9e7o5a

Podziel się opinią

Share
d9e7o5a
d9e7o5a