Krzysztof Skiba drwi ze Zbigniewa Ziobry. Nie ma litości dla polityka

Skiba był bezlitosny dla Zbigniewa Ziobry
Skiba był bezlitosny dla Zbigniewa Ziobry
Źródło zdjęć: © AKPA, KAPiF

04.05.2023 19:43, aktual.: 04.05.2023 20:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dla Krzysztofa Skiby każda okazja do żartu jest dobra. Wcześniej lider kapeli Big Cyc kpił z Ryszarda Terleckiego i Pawła Kukiza, teraz jego ofiarą padł Zbigniew Ziobro. Celny komentarz?

Kiedyś Krzysztof Skiba kojarzony był przede wszystkim z takimi przebojami jak "Makumba". Dziś to nie tylko lider zespołu Big Cyc, wprawny tekściarz i rozchwytywany konferansjer. Za sprawą mediów społecznościowych dzieli się z fanami komentarzami dotyczącymi codzienności, a każda jego uwaga jest okraszona typowym dla Skiby poczuciem humoru.

Ostatnio muzyk postanowił odnieść się do tego, że Zbigniew Ziobro zmienił nazwę swojej partii. Polityk zamienił Solidarną Polskę na Suwerenną Polskę.

- Powołujemy Suwerenną Polskę, by w ten sposób jasno powiedzieć twarde "nie" tym, którzy zmierzają do odebrania nam suwerenności, a co za tym idzie - naszej niepodległości - powiedział minister sprawiedliwości na konwencji w Warszawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Lider Big Cyc drwi z Ziobry

Krzysztof Skiba nie mógł obok tego faktu przejść obojętnie i opublikował na swoim profilu humorystyczny komentarz. "Zbigniew Zero zmienił nazwę swojej partii, ale nie zmieni swojego przeznaczenia. Skończy jak sardynka. W puszce" - napisał lider Big Cyc.

Jego fani nie podzielają tego optymizmu. Większość komentujących zgadza się ze Skibą, jednak część z nich nie wierzy, że polityk kiedykolwiek wyląduje "w puszce".

"Jeszcze żaden polityk w puchę nie poszedł. Śmiem przypuszczać, że pan Zero dalej będzie niewinnych zamykał, a sam robił, co chce", "Oj tak! A tam jako prokurator będzie miał wiele atrakcji i nowych doznań" - czytamy na instagramowym profilu Krzysztofa Skiby.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" z jednej strony znęcamy się nad "Bring Back Alice""Randką, bez odbioru", a z drugiej - postulujemy o przywrócenie w Polsce zawodu swatki (w "Małżeństwie po indyjsku" działa to całkiem sprawnie). Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (70)
Zobacz także