Trwa ładowanie...

"Skazane": Olga Bołądź pracuje na planie nowego serialu Polsatu

Share
"Skazane": Olga Bołądź pracuje na planie nowego serialu Polsatu
Źródło: AKPA
d33xpyi

[

]( http://dot.wp.pl/redir?SN=aleseriale_tvp&url=http://vod.tvp.pl/seriale/sensacyjne/sluzby-specjalne/ )

d33xpyi

"Skazane" to nowa produkcja Polsatu, będąca polską wersją serialu BBC "Prisoners' Wives". Jest to opowieść o kobietach, których partnerzy odsiadują wyroki. W Wielkiej Brytanii serial cieszył się bardzo dużą popularnością. Jedną z głównych ról w naszej rodzimej produkcji zagra Olga Bołądź. Aktorkę obecnie oglądać można w telewizyjnej wersji filmu "Służby specjalne".

W Wielkiej Brytanii nakręcono dwa sezony serii. Każdy odcinek średnio oglądało 5 milionów widzów.

– Pierwowzór tego serialu, czyli "Prisoners’ Wives", miał premierę na BBC w zeszłym roku. Nie wiemy jeszcze, jaki będzie polski tytuł. Jest to serial o kobietach, których mężczyźni trafiają do więzienia. Ja jestem bohaterką, która ma małe dziecko, urodziła je bardzo wcześnie, teraz ten synek chodzi do szkoły i żeby jej dziecko miało mamę, to jej facet idzie za nią do więzienia – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Olga Bołądź.

Każda z bohaterek nowej produkcji Polsatu pochodzi z innej grupy społecznej. Widzowie będą więc śledzić losy matki narkomana, młodej dziewczyny oczekującej narodzin dziecka i żony mafijnego bossa, która musi nauczyć się normalnego życia po egzekucji majątku przez sąd. Olga Bołądź zagra dilerkę narkotyków. Do nowej roli aktorka musiała zmienić swój image.

d33xpyi

– Jest to serial sensacyjny, obyczajowy i jego siłą jest to, że on jest opowiadany przez kobiety – cztery główne bohaterki. Bardzo ciekawa historia i dużo trudnych zdjęć. Dla mnie jako aktorki jest to duże wyzwanie zagrać coś takiego, stąd też zmiana wizerunku – mówi Olga Bołądź.

Zdjęcia do 13-odcinkowej produkcji realizowane są w Warszawie i okolicach. Serial prawdopodobnie trafi na antenę Polsatu jesienią.

– Przede wszystkim ciekawa jest obsada, taka nieoczywista: Beata Ścibakówna, Monika Krzywkowska, Paulina Gałązka, Antoni Pawlicki, Ireneusz Czop, Rafał Fudalej, a faceta, który za mnie odsiaduje wyrok gra Wojtek Błach – dodaje Olga Bołądź.

Od marca aktorkę można również oglądać w nowym serialu TVP2 "Służby specjalne" w reżyserii Patryka Vegi. Dla tej roli artystka przeszła zaskakującą metamorfozę. Wiele wskazuje na to, że podobnie zaskoczy nas w przypadku produkcji Polsatu.

d33xpyi

Podziel się opinią

Share
d33xpyi
d33xpyi