Trwa ładowanie...
23-07-2015 10:57

"Skazane": kogo zobaczymy w nowym serialu Polsatu?

"Skazane": kogo zobaczymy w nowym serialu Polsatu?Źródło: Polsat
d4gxku9
d4gxku9

Już jesienią Telewizja Polsat wyemituje premierowy serial obyczajowy "Skazane". Główne role w produkcji odegrają cztery bohaterki, w które wcielają się Monika Krzywkowska, Olga Bołądź, Paulina Gałązka i Beata Ścibakówna. Poznajcie szczegóły nowej serii.

Za każdym więźniem stoi żona, matka lub partnerka. Twarde, wytrwałe, wrażliwe, kochające - muszą podejmować trudne wybory i decyzje, których konsekwencje mogą zmienić życie ich oraz bliskich.

- Siła tego serialu jest oparta na kobietach. Są zdecydowane, wyraziste i to jest historia właśnie o nich. O ich miłości i wytrwałości - mówi odtwórczyni jednej z głównych ról, Monika Krzywkowska.

Są w różnym wieku, mieszkają w innych dzielnicach, dzieli je status majątkowy i poglądy na życie, a także różnej długości wyroki, na które skazani zostali ich mężowie, synowie i ojcowie. Choć tego nie planowały, spotykają się regularnie w cotygodniowej kolejce oczekujących na odwiedziny osadzonych. Różni je prawie wszystko, ale łączy to, co najtrudniejsze i niezwykle osobiste. Każda wizyta w więzieniu odziera je bowiem z kolejnych złudzeń. Odsłania prawdę o rzeczywistości, na którą zostały skazane i z którą muszą nauczyć się żyć. Wyroki ich mężczyzn to nie koniec, a dopiero początek ich fascynującej historii.

d4gxku9

Według zapowiedzi twórców, "Skazane" to doskonałe aktorskie kreacje, fascynująca fabuła i znakomita realizacja. To opowieść o losach czterech kobiet: emanującej energią i kobiecością zamożnej Sylwii (w tej znakomitej roli dawno niewidziana na małym ekranie Monika Krzywkowska), młodej mężatce i przyszłej matce Monice (Paulina Gałązka), zadziornej, a zarazem niepokornej Oli (Olga Bołądź) oraz Annie (Beata Ścibakówna), której sen z powiek spędza obawa o los osadzonego za kratkami syna.

Oprócz głównych bohaterów, w drugoplanowych rolach zobaczymy plejadę znanych i cenionych aktorów. W nastoletnie dzieci Sylwii i Adama, wcielą się, cieszący się uznaniem młodych widzów utalentowani - Filip Gurłacz oraz Kasia Sawczuk. Dociekliwego detektywa, który doprowadzi Martę do odkrycia prawdy, zagra Piotr Głowacki. Nie zabraknie też Piotra Roguckiego - czarnego charakteru, komplikującego życie Oli. Natomiast aktor Marcin Perchuć jako więzienny wychowawca stanie się katalizatorem przemiany Anny.

Scenariusz "Skazanych" to adaptacja znakomicie przyjętego w Wielkiej Brytanii serialu "Prisoner's Wives". Za reżyserię wszystkich trzynastu odcinków serii odpowiada Łukasz Jaworski, adaptację scenariusza oryginalnego Robert Mąka, a zdjęcia - Mateusz Wichłacz. Producentem wykonawczym jest firma Aktiv Media, producentem wspierającym – Endemol Shine Polska.

d4gxku9

"Skazane" będzie można oglądać już jesienią na antenie Polsatu.

Zobacz także: Monika Krzywkowska o serialu "Skazane"

d4gxku9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gxku9