Trwa ładowanie...
d37ravm

"Skandaliści" stracili widzów. Hitem tylko odcinek z Cejrowskim

Widzom znudziło się już oglądanie kontrowersyjnych postaci w telewizji? Wyniki oglądalności mówią same za siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wojciech Cejrowski
Wojciech Cejrowski (East News, Fot: Lukasz Piecyk/REPORTER)
d37ravm

Drugi sezon programu Agnieszki Gozdyry (emitowany od 1 października do 10 czerwca) zebrał przed telewizorami średnio 189 tys. widzów, wynika z danych Nielsen Audience Measurement. Dla porównania pierwszą edycję programu, pokazywaną w okresie od 21 lutego do 7 marca ubiegłego roku, śledziło średnio 270 tys. widzów. Oznacza to, że talk-show stracił 81 tys. odbiorców.

Znacznie większą widownię udało się zgromadzić tylko raz. Hitem okazał się odcinek z 10 grudnia, w którym gościem był Wojciech Cejrowski. Kontrowersyjny dziennikarz rozmawiał m.in. o dostosowywaniu polskiego prawa do praw Unii Europejskiej czy o wzbudzającej wciąż wielkie emocje sprawie ustawy antyaborcyjnej. Nic dziwnego więc, że widzowie chcieli dowiedzieć się jakie zdanie w tych kwestiach ma bezkompromisowy dziennikarz. Program oglądało aż 406 tys. osób.

Poza odcinkiem z Cejrowskim Polsat News nie przyciągał już w sobotnie wieczory takiej uwagi widzów. Ostatecznie, jak informował portal wirtualnemedia.pl, w czasie emisji zajmował trzecie miejsce wśród kanałów informacyjnych.

d37ravm

Mimo to Polsat zdecydował o kontynuacji programu. Jak potwierdził portalowi wirtualnemedia.pl rzecznik stacji, Tomasz Matwiejczuk, nowe odcinki pojawią się w jesiennej ramówce. "Skandaliści" zadebiutowali na antenie Polsat News w marcu 2015 roku. Gośćmi są osoby budzące kontrowersje w społeczeństwie. W studiu pojawiali się m.in. Joanna Senyszyn, Monika Jaruzelska, Tomasz Jacyków, Jerzy Ubran, Robert Biedroń, Krzysztof Skiba, Paweł Kukiz czy Michał Wiśniewski.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d37ravm

Podziel się opinią

Share
d37ravm
d37ravm