Trwa ładowanie...

"Skandaliści" stracili widzów. Hitem tylko odcinek z Cejrowskim

Widzom znudziło się już oglądanie kontrowersyjnych postaci w telewizji? Wyniki oglądalności mówią same za siebie.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wojciech Cejrowski
Wojciech CejrowskiŹródło: East News, Fot: Lukasz Piecyk/REPORTER
d23v98l

Drugi sezon programu Agnieszki Gozdyry (emitowany od 1 października do 10 czerwca) zebrał przed telewizorami średnio 189 tys. widzów, wynika z danych Nielsen Audience Measurement. Dla porównania pierwszą edycję programu, pokazywaną w okresie od 21 lutego do 7 marca ubiegłego roku, śledziło średnio 270 tys. widzów. Oznacza to, że talk-show stracił 81 tys. odbiorców.

Znacznie większą widownię udało się zgromadzić tylko raz. Hitem okazał się odcinek z 10 grudnia, w którym gościem był Wojciech Cejrowski. Kontrowersyjny dziennikarz rozmawiał m.in. o dostosowywaniu polskiego prawa do praw Unii Europejskiej czy o wzbudzającej wciąż wielkie emocje sprawie ustawy antyaborcyjnej. Nic dziwnego więc, że widzowie chcieli dowiedzieć się jakie zdanie w tych kwestiach ma bezkompromisowy dziennikarz. Program oglądało aż 406 tys. osób.

Poza odcinkiem z Cejrowskim Polsat News nie przyciągał już w sobotnie wieczory takiej uwagi widzów. Ostatecznie, jak informował portal wirtualnemedia.pl, w czasie emisji zajmował trzecie miejsce wśród kanałów informacyjnych.

d23v98l

Mimo to Polsat zdecydował o kontynuacji programu. Jak potwierdził portalowi wirtualnemedia.pl rzecznik stacji, Tomasz Matwiejczuk, nowe odcinki pojawią się w jesiennej ramówce. "Skandaliści" zadebiutowali na antenie Polsat News w marcu 2015 roku. Gośćmi są osoby budzące kontrowersje w społeczeństwie. W studiu pojawiali się m.in. Joanna Senyszyn, Monika Jaruzelska, Tomasz Jacyków, Jerzy Ubran, Robert Biedroń, Krzysztof Skiba, Paweł Kukiz czy Michał Wiśniewski.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d23v98l

Podziel się opinią

Share
d23v98l
d23v98l