Skandal na planie serialu. Netflix wyciągnął konsekwencje

"Bridgertonowie" doczekają się spin-offa
"Bridgertonowie" doczekają się spin-offa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.04.2022 13:59, aktual.: 12.04.2022 14:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oskarżenia członków ekipy o znęcanie się i obelżywe zachowanie na planie miało doprowadzić do zwolnienia jednego z czołowych twórców nowego serialu Netfliksa. Przełożeni nie komentują przyczyn, ale faktem jest, że Dave Arrowsmith zniknął z listy płac nowego projektu.

Dave Arrowsmith to doświadczony scenograf, projektant i dyrektor artystyczny, który zajmował kierownicze stanowisko w nowym projekcie Netfliksa. Chodzi o spin-off popularnego serialu kostiumowego "Bridgertonowie". Wysokobudżetowa produkcja ma być gotowa w przyszłym roku. Ale nie będzie to zasługa Arrowsmitha.

Jak dowiedział się "The Sun", Arrowsmith nie pracuje już przy tym projekcie, choć Netflix nie chce ujawniać przyczyny takiego obrotu spraw. Brytyjski dziennik przedstawił jednak tezę, że chodzi o "przekroczenie linii" przez szefa działu artystycznego w relacjach z podwładnymi.

Informatorzy twierdzą, że Arrowsmith zachowywał się obelżywie i znęcał się nad współpracownikami. Sytuacja miała być tak poważna, że powstał nawet "anonimowy telefon zaufania", na który poszkodowani mogli zgłaszać swoje skargi i wątpliwości.

Dava Arrowsmith
Dava Arrowsmith© Materiały prasowe, imdb

- Na planie pojawiło się kilka problemów, a kilku członków ekipy wyraziło obawy dotyczące wielu różnych incydentów – mówił enigmatycznie jeden z informatorów.

Dave Arrowsmith ma na swoim koncie kilkadziesiąt filmów i seriali, takich jak "Muszkieterowie", "Outlander", "Cold Feet" czy "Screw". Dotychczas nie zabrał głosu w sprawie oskarżeń, które pojawiły się na łamach brytyjskiej gazety. Ale usunął konto na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także