Trwa ładowanie...

Siostry Godlewskie nie dają o sobie zapomnieć. Dostały nowy program

Esmeralda i Małgorzata idą za ciosem i nie będą już tylko śpiewać prognozę pogody. Teraz poprowadzą także listę przebojów.

Share
Siostry Godlewskie nie dają o sobie zapomnieć. Dostały nowy program
Źródło: kadr z programu
d36pp5x

Można było się spodziewać tego, że Godlewskie będą chciały wykorzystać swoje "5 minut". Na fali popularności udzieliły licznych wywiadów i wciąż zapowiadały nowe projekty. Jednym z nich jest właśnie program "Pogodynki Godlewskie" w stacji 4Fun Dance, a to dopiero początek.

Słynne już siostry miały "rozchmurzać dni" widzom. W efekcie… pojawiają się w kilka razy w wieczornym paśmie, by zaśpiewać kilka fraz o pogodzie. Warto dodać, że o ile po 20.00 pojawiają się kreacjach, po 23.00 idą krok dalej i występują topless. Chociaż pokazują sporo dystansu do siebie, po głośnych zapowiedziach programu można było spodziewać się więcej.

To jednak nie koniec. Najwyraźniej siostry sprawdziły się w roli prezenterek, bo jak informuje portal wirtualnemedia.pl, już niebawem w 4Fun Dance poprowadzą kolejny program, Tym razem będzie to interaktywna lista przebojów, podczas której widzowie będą na bieżąco oceniać teledyski – lajkując je lub hejtując. Aktywność głosujących będzie miała swoje odzwierciedlenie na ekranie telewizora w postaci jajek lub serduszek, a specjalny hejtometr pokaże bieżący stan oceny danej piosenki.

d36pp5x

Program "Hejt Lista" zadebiutuje 14 kwietnia i będzie emitowany w soboty o 17.00 i w niedziele o 21.00. Jesteście ciekawi nowego show Esmeraldy i Małgorzaty?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d36pp5x

Podziel się opinią

Share
d36pp5x
d36pp5x