Trwa ładowanie...
d2aeswi

"Singielka": Julia Kamińska już nie przypomina serialowej Brzyduli

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Singielka": Julia Kamińska już nie przypomina serialowej Brzyduli
(ONS.pl)
d2aeswi

Widzowie pokochali ją jako główną bohaterkę serialu "BrzydUla". Teraz Julia Kamińska wróciła do występów na antenie TVN-u odmieniona. Granie Natalii z serialu "Singielka" okazało się dla niej sporym wyzwaniem. W rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski aktorka opowiedziała, w czym inspirowała się swoją przeszłością. Przy okazji zdementowała ostatnie plotki na swój temat. Co zdradziła?

Serialowa Natalia jest szczęśliwie zakochana i przygotowuje się do ślubu. Z każdym dniem przekonuje się jednak, że ten wymarzony partner nie jest do końca ideałem. Dziewczyna zaczyna mieć coraz więcej wątpliwości. Uzależniona od matki, układa sobie przyszłość według jej zasad.

W serialu "Singielka" Julia Kamińska pokazała swoją nową twarz. Jak przyznała aktorka, jest to rola inna niż wszystkie. Nie tylko dlatego, że gra zagubioną życiowo drugoplanową postać.

d2aeswi

Jeżeli jesteście ciekawi, dlaczego nie przypomina już Brzyduli i czy rzeczywiście zamierza odejść z serialu "Na dobre i na złe", koniecznie zobaczcie zamieszczony powyżej klip.

d2aeswi

Podziel się opinią

Share

d2aeswi

d2aeswi