Trwa ładowanie...
01-08-2012 15:22

"Siła wyższa" zamiast "Życia nad rozlewiskiem"

"Siła wyższa" zamiast "Życia nad rozlewiskiem"Źródło: AKPA
d2ct73w
d2ct73w

W jesiennej ramówce TVP1 prawdopodobnie nie znajdzie się kolejna seria *„Życia nad rozlewiskiem” z Joanną Brodzik. Jego miejsce w niedzielnej ramówce stacji zajmie bowiem „Siła wyższa” - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.*

Obyczajowo - komediowa “Siła wyższa” opowiada o zderzeniu duchowości buddyjskiej i chrześcijańskiej, a w rolach głównych występują Anna Dereszowska, Piotr Fronczewski i Katarzyna Żak. Serial był realizowany przez Studio A (spółka zależna ATM Grupy) wiosną i latem ub.r. i ponad rok przeleżał na półce. TVP1 postanowiła, że pokaże go w jesiennej ramówce - pierwsze spoty zapowiadające jego emisję pojawiły się już podczas Euro 2012. Z naszych informacji wynika, że 13-odcinkową produkcję widzowie będą mogli oglądać w niedziele o 20.20.

Dotąd w jesiennych ramówkach w niedzielnym paśmie po „Wiadomościach” nadawano kolejne serii opowieści o „Rozlewisku” z Joanną Brodzik w roli głównej. Realizacja czwartego sezonu opowieści pod tytułem „Życie nad rozlewiskiem 2” trwała z przerwą od lutego br. i właśnie się zakończyła. Niedawno TVP organizowała wyjazd dziennikarz na plan, ale - jak się dowiedzieliśmy - najprawdopodobniej tej produkcji jesienią widzowie Jedynki nie zobaczą. Nastąpi to dopiero w przyszłym roku.

Poza „Siłą wyższa” TVP1 zamierza w jesiennej ramówce umieścić dwa duże cotygodniowe seriale - drugą serię „Komisarza Alexa” i ósmą odsłonę „Ojca Mateusza”. Biuro prasowe TVP nie udziela na razie informacji o jesiennej ramówce Jedynki.

d2ct73w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ct73w