"Siła wyższa" i "Aida" przesunięte

"Siła wyższa" i "Aida" przesunięte
Źródło zdjęć: © AFP

19.08.2011 12:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TVP zdecydowała, że część nowych seriali, które produkowano z zamiarem emisji jesienią br., znajdą sie w ramówkach w przyszłym roku. Jesienią widzowie zobaczą w sumie trzy nowe produkcje: *“Rezydencję”, “Głęboką wodę” i “Wiadomości z drugiej ręki”.*

Jedyną nowością serialową w TVP 1 będzie “Rezydencja”, opowieść o losach bogatej i wpływowej rodziny, z udziałem m.in. Anny Cieślak, Jana Wieczorkowskiego i Grażyny Szapołowskiej. Serial produkowany przez Akson Studio oglądać będzie można od wtorku do czwartku o godz. 21.30.

W prime-time widzowie TVP 1 obejrzą też: w niedziele “Życie nad rozlewiskiem”, a w czwartki kolejny sezon “Ojca Mateusza”. W dni powszednie bez zmian emitowane będą “Klan” i “Plebania”. Na antenę po przerwie wakacyjnej powróci emitowana od 1994 “Moda na sukces”, ale codziennie będzie nadawany tylko jeden jej odcinek.

W Dwójce pojawi się adaptacja komediowej telenoweli latynoskiej zatytułowana “Wiadomości z drugiej ręki”, która w krzywym zwierciadle pokaże medialną rzeczywistość, m.in. pracę w kanale informacyjnym. W obsadzie znajdą się m.in. Maja Hirsch, Wojciech Mecwaldowski i Waldemar Błaszczyk.

Kolejna polska nowość TVP 2 - “Głęboka woda” - zadebiutuje na antenie najprawdopodobniej dopiero w listopadzie br. Będzie to opowieść o zawodowym i prywatnym życiu pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej. W role główne wcielą się w niej m.in. Marcin Dorociński, Katarzyna Maciąg i Marta Klubowicz.

Według pierwotnych planów jesienią br. TVP 1 miała pokazywać też obyczajowo - komediową “Siłę wyższą”, opowiadającą o zderzeniu duchowości buddyjskiej i chrześcijańskiej z udziałem Anny Dereszowskiej, Piotra Fronczewskiego i Katarzyny Żak, zaś TVP 2 planowała emisję komediowej “Aidy” z siostrami Mają i Sonią Bohosiewicz w rolach głównych. Zdjęcia do obu seriali się już zakończyły, ale produkcje pokazane zostaną najprawdopodobniej wiosną przyszłego roku.

O tym, że część seriali może być przesunięta na kolejny sezon mówił podczas spotkania z dziennikarzami na początku sierpnia br. prezes Telewizji Polskiej Juliusz Braun, podkreślające, że seriale to także misja. Przesunięcie części projektów dało TVP miejsce w ramówce na nowe pasma. Z naszych informacji wynika, za tą decyzją stała konieczność cięcia kosztów anten.

Zobacz także:

[

STOCZYŁY SIĘ NA DNO! CO SIĘ STAŁO Z TYMI SŁODKIMI BLIŹNIACZKAMI?! ]( http://teleshow.wp.pl/blizniaczki-olsen-skonczyly-25-lat-6026604625773185g )
[

CAŁA PRAWDA O ŻYCIU I ŚMIERCI BENNY’EGO HILLA ]( http://teleshow.wp.pl/nie-zapomniane-seriale-the-benny-hill-show-6026604689347201g )
[

PORAŻKI IDOLI SPRZED LAT. CO Z NICH WYROSŁO? NIE UWIERZYCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/ktos-dzis-jeszcze-pamieta-tych-aktorow-6034034267705985g )
[

NIEDALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI ]( http://film.wp.pl/najseksowniejsze-matki-i-corki-duzego-ekranu-6025273914229377g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także