Showmax pracuje nd nowym serialem. Bohaterowi mają wyrosnąć skrzydła

Showmax pracuje nd nowym serialem. Bohaterowi mają wyrosnąć skrzydła
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.10.2018 13:41, aktual.: 08.10.2018 13:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Włodarze platformy Showmax zlecili napisanie scenariusza do nowego serialu, który ma opowiadać o chłopcu, któremu wyrosły skrzydła i chce je wykorzystać w walce ze złem. Byłaby to pierwsza polska produkcja o superbohaterach.

Według portalu wirtualnemedia.pl projekt aktualnie jest w fazie developmentu, czyli trwają prace nad pisaniem scenariuszy do odcinków serialu. Za ich stworzenie odpowiedzialna jest firma Telemark, która ma na koncie takie seriale jak "Nielegalni", "Bez Tajemnic", "Pakt", "Instynkt" oraz dokument "Uwikłani".

Serial ma opowiadać o chłopcu-dresiarzu, któremu nagle wyrosły wyrosły na plecach skrzydła. Z tego powodu postanawia zostać superbohaterem.

Nie jest znany termin ukończenia prac nad scenariuszem. Po jego przeanalizowaniu oraz oszacowaniu kosztów produkcyjnych spółka ma podjąć decyzję, czy serial będzie faktycznie produkowany.

Filmy i seriale o superbohaterach bardzo dobrze przyjmują się na rynku. Dowodem na to są m.in. produkcje na bazie komiksów Marvela o Ironmanie, Spidermanie, grupie X-Men i wielu innych oraz wysokie wyniki oglądalności takich filmów w kinach, Internecie czy telewizji.

Platforma Showmax została uruchomiona 19 sierpnia 2015 roku w Republice Południowej Afryki. 17 lutego 2017 roku trafiła na polski rynek. Od dwóch miesięcy jest dostępna jako usługa dla klientów sieci Vectra. Konto premium kosztuje 19,90zł i aktywuje się po 14 dniach darmowego okresu próbnego Posiadacze numerów telefonów w sieci Play mogą wydłużyć ten okres. Showmax odpowiada za produkcję m.in. "Ucha prezesa", "SNL Polska" i serialu "Rojst".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także