ycipk-228wij

Showmax pracuje nd nowym serialem. Bohaterowi mają wyrosnąć skrzydła

Włodarze platformy Showmax zlecili napisanie scenariusza do nowego serialu, który ma opowiadać o chłopcu, któremu wyrosły skrzydła i chce je wykorzystać w walce ze złem. Byłaby to pierwsza polska produkcja o superbohaterach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Showmax pracuje nd nowym serialem. Bohaterowi mają wyrosnąć skrzydła
(Materiały prasowe)
ycipk-228wij

Według portalu wirtualnemedia.pl projekt aktualnie jest w fazie developmentu, czyli trwają prace nad pisaniem scenariuszy do odcinków serialu. Za ich stworzenie odpowiedzialna jest firma Telemark, która ma na koncie takie seriale jak "Nielegalni", "Bez Tajemnic", "Pakt", "Instynkt" oraz dokument "Uwikłani".

Serial ma opowiadać o chłopcu-dresiarzu, któremu nagle wyrosły wyrosły na plecach skrzydła. Z tego powodu postanawia zostać superbohaterem.

Nie jest znany termin ukończenia prac nad scenariuszem. Po jego przeanalizowaniu oraz oszacowaniu kosztów produkcyjnych spółka ma podjąć decyzję, czy serial będzie faktycznie produkowany.

ycipk-228wij

Filmy i seriale o superbohaterach bardzo dobrze przyjmują się na rynku. Dowodem na to są m.in. produkcje na bazie komiksów Marvela o Ironmanie, Spidermanie, grupie X-Men i wielu innych oraz wysokie wyniki oglądalności takich filmów w kinach, Internecie czy telewizji.

Platforma Showmax została uruchomiona 19 sierpnia 2015 roku w Republice Południowej Afryki. 17 lutego 2017 roku trafiła na polski rynek. Od dwóch miesięcy jest dostępna jako usługa dla klientów sieci Vectra. Konto premium kosztuje 19,90zł i aktywuje się po 14 dniach darmowego okresu próbnego Posiadacze numerów telefonów w sieci Play mogą wydłużyć ten okres. Showmax odpowiada za produkcję m.in. "Ucha prezesa", "SNL Polska" i serialu "Rojst".

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-228wij

ycipk-228wij
ycipk-228wij