Trwa ładowanie...
d1ghg5k

''Sherlock i upiorna panna młoda'': Zobacz trailer

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Sherlock i upiorna panna młoda'': Zobacz trailer
d1ghg5k

Do sieci trafił zwiastun specjalnego odcinka serialu "Sherlock" - "Sherlock i upiorna panna młoda" ("Sherlock: The Abominable Bride").

Akcja toczy się w wiktoriańskim Londynie roku 1895. Scenariusz epizodu został napisany przez Stevena Moffata i Marka Gatissa. Na ekranie poza Benedictem Cumberbatchem i Martinem Freemanem pojawią się między innymi Rupert Graves, Una Stubbs, Louise Brealey, Amanda Abbington. Reżyserem jest Douglas Mackinnon.

- Tym razem robimy ogromny krok w przeszłość - aż do wiktoriańskiego Londynu, którego ulice nigdy nie wyglądały tak znakomicie - mówi Steven Moffat.

Odcinek "Sherlock i upiorna panna młoda" zostanie pokazany w polskich kinach tylko raz, 7 stycznia.

d1ghg5k

Dodatkowo kinowa publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję zobaczyć 20-minutowy ekskluzywny materiał - wycieczkę po Baker Street 221B ze współscenarzystą i producentem wykonawczym Stevenem Moffatem, a także making of z planu filmowego z udziałem Benedicta Cumberbatcha i Martina Freemana.

Bilety na specjalny pokaz "Sherlock i upiorna panna młoda" będą dostępne pod koniec roku. Więcej szczegółów pojawi się już wkrótce na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku "Sherlock w kinach".

d1ghg5k

Podziel się opinią

Share

d1ghg5k

d1ghg5k