Trwa ładowanie...

Shannen Doherty znów w szpitalu. Aktorka opublikowała wzruszający post

Gwiazda serialu "Beverly Hills 90210" dzielnie walczy z nowotworem. I gdy wszystko wskazywało już na to, że udało jej się pokonać chorobę, aktorka poinformowała fanów, że znów wróciła do szpitala.

Share
Shannen Doherty znów w szpitalu. Aktorka opublikowała wzruszający post
Źródło: Instagram.com
d400xna

Shannen Doherty od kilku lat walczy z rakiem piersi. Nigdy się jednak nie załamała. Gdy tylko poznała diagnozę, postanowiła walczyć z chorobą i uświadomić innym kobietom, jak ważna jest profilaktyka. Aktorka nieustannie podkreślała, że dobrą energię i wsparcie czerpie od bliskich jej osób. Szczególnie trudne chwile gwiazda przechodziła podczas chemioterapii i właśnie wtedy chciała, aby jej fani wiedzieli, co przeżywa. Otwarcie mówiła, jak się czuje i na bieżąco relacjonowała przebieg swojej choroby.

W marcu 2017 r. Doherty poinformowała, że w końcu pokonała raka. Niestety, radość trwała krótko, bowiem po kilku miesiącach lekarze znów wykryli u niej komórki rakowe. Niezbędna okazała się kolejna operacja - tym razem usunięcia piersi. Teraz znów pojawiła się informacja o tym, że gwiazda trafiła do szpitala.

Możemy jednak uspokoić wszystkich fanów serialowej Brendy. Aktorka zdecydowała się na rekonstrukcję piersi i to z tego powodu znów wylądowała w szpitalnym łóżku. Jako że operacja odbyła się w Dniu Matki (w USA świętuje się 13 maja), gwiazda opublikowała z tej okazji wzruszający post. Podziękowała mamie za wsparcie i złożyła jej życzenia. Trzymamy kciuki za zdrowie obu pań!

d400xna

Podziel się opinią

Share
d400xna
d400xna