"Sex Education": Powstanie 3. sezon hitowego serialu. Netflix zapowiedział nowe odcinki

"Sex Education": Powstanie 3. sezon hitowego serialu. Netflix zapowiedział nowe odcinki
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.02.2020 07:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Netflix właśnie zapowiedział, że jeszcze w tym roku wyprodukuje 3. sezon popularnego serialu "Sex Education". Jak zwykle amerykańska firma zrobiła to w bardzo niekonwencjonalny sposób, który szybko przyciągnął uwagę i spodobał się odbiorcom.

"Sex Education" to serial o dojrzewaniu, pierwszych doświadczeniach seksualnych nastolatków i zdobywaniu wiedzy w tym zakresie, rozterkach oraz problemach dorastania. Produkcja bardzo dobrze przyjęła się w wielu krajach i niemalże z miejsca stała się jedną z popularniejszych w serwisie Netflix.

Dlatego też firma zdecydowała się na nakręcenie 3. sezonu serialu. Ma powstać on jeszcze w tym roku. Jak zwykle platforma zapowiedziała prace w nietypowy sposób. Dyrektor szkoły oprowadza po specjalnej wystawie, gdzie wiszą portretowe zdjęcia bohaterów i dowiadujemy się, co może ich czekać w nowych odcinkach.

Choć oficjalnej daty premiery nowego sezonu jeszcze nie ma, to można przypuszczać, że będzie dostępny na platformie w styczniu 2021 r. Na początku minionego i tego roku ukazały się 1. i 2. sezon.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także