Trwa ładowanie...

Serialowe gwiazdy spełniają marzenia

Serialowe gwiazdy spełniają marzeniaŹródło: AKPA
dotfbbt

Święty Mikołaj, piękne anioły i tłumy uśmiechniętych dzieci. W ten dzień na szpitalnym korytarzu zapachniało świętami.

Za sprawą wielkiej choinki, olbrzymiej ilości prezentów, od "Mikołaja" Szymona Majewskiego, oraz niosących się po szpitalnym korytarzu kolęd, można było poczuć magię świąt.

Tym razem Święty Mikołaj nie przyleciał z Laponii, a z Londynu. Przywiózł "Fundacji Spełnionych Marzeń", gigantyczna górę prezentów, która została przekazana na oddziale onkologii dziecięcego szpitala przy Marszałkowskiej w Warszawie.

dotfbbt

Tłumy podekscytowanych dzieci, zbierały autografy od gwiazd aniołów i radośnie podśpiewywały wraz z nimi. Każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z Katarzyną Glinką, czy Katarzyną Zielińską.

Panie z aureolkami i skrzydełkami aniołów rozdawały uśmiechy i niosły nadzieję na lepsze jutro. Podczas uroczystego spotkania uczestnicy podzielili się opłatkiem, życząc sobie przede wszystkim zdrowia. "Fundacja Spełnionych Marzeń" Tomasza i Małgorzaty Osuchów po raz kolejny udowodniła, że święta mogą być piękne, mimo przeciwności losu.

Głównym postanowieniami "Fundacji Spełnionych Marzeń" jest prowadzenie działań mających na celu łagodzenie psychicznych i psychologicznych skutków leczenia onkologicznego u dzieci i ich rodzin. Fundacja działa od ponad 7 lat. Przez ten okres otoczyła opieką setki chorych dzieci i ich rodzin.

Jak sama nazwa wskazuje fundacja spełniania marzenia swych podopiecznych. Jedno z nich w tym roku udało się zrealizować. Święta z gwiazdami w tle, wielu pozostaną w pamięci na długi czas.

dotfbbt

Zobacz także:

[

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD ]( /gid,5162,img,204006,fototemat.html )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( /gid,5715,img,216369,fototemat.html )
[

ONE ROMANSOWAŁY Z REŻYSEREM "M JAK MIŁOŚĆ' ]( /gid,5657,img,215002,fototemat.html )
[

ALKOHOLOWE WYBRYKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/szokujace-wybryki-pijanych-gwiazd-6025285188666497g )

dotfbbt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dotfbbt