Trwa ładowanie...

Seriale TVP w internecie

Share
Seriale TVP w internecie
Źródło: AKPA
d2sagr4

Na okres wakacji serwis TVP.pl przygotował dla fanów seriali specjalne pakiety. Po wykupieniu jednego z nich użytkownik otrzyma dostęp nawet do 11 seriali - informuje mediarun.pl.

TVP przygotowała trzy pakiety:

- Pakiet Stalowy to specjalna oferta dla mężczyzn: dynamiczne akcje, trzymające w napięciu momenty i mrożące krew w żyłach sceny. W pakiecie: "Czas Honoru", "Oficer", "Pitbull", "Glina", "Trzeci Oficer", "Tajemnica Twierdzy Szyfrów", "Fałszerze", "Determinator".

- Pakiet Atłasowy to oferta dla kobiet: historie pełne wzruszeń, burzliwe namiętności, zdrady i intrygi. W pakiecie znajdują się: "M jak Miłość", "Tancerze", "Londyńczycy", "Egzamin z życia", "Rajskie klimaty", "Doręczyciel", "Apetyt na miłość" i "Ja wam pokażę".

d2sagr4

- w Pakiecie Pluszowym znajdują się seriale dla całej rodziny, opowieści z życia wzięte, rzeczywistość z przymrużeniem oka i na serio. W pakiecie m.in. "Ojciec Mateusz", "Ranczo", "Klan", "Plebania", "Złotopolscy", "Bulionerzy", "Dwie strony medalu", "Stacyjka".

Wybrane w ramach pakietu seriale można oglądać w ciągu 7 dni od jego aktywacji dowolną ilość razy za cenę 21,80 zł. (26,60 z VAT).

Promocja trwa od 15 lipca do 31 sierpnia 2009 r.

d2sagr4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sagr4
d2sagr4