Seriale TV na dziś. "Pułapka", "Echo serca", "M jak miłość" [Wtorek, 24.09.2019]

Seriale TV na dziś. "Pułapka", "Echo serca", "M jak miłość" [Wtorek, 24.09.2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

24.09.2019 09:08, aktual.: 24.09.2019 09:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Seriale TV na dziś – 24 września 2018 r. We wtorek można odprężyć się w towarzystwie ulubionego serialu. Stacje telewizyjne przygotowały dla nas kilka ciekawych propozycji. Dzisiaj dominują produkcje z Polski. Sprawdź, jakie seriale czekają na ciebie w TV.

"Pułapka" odcinek 4 – seriale TV na dziś 24.09.2019

Zdezorientowany Czarny budzi się w szpitalu więziennym. Lekarze opatrzyli miejsce, w które został dźgnięty nożem. Jednak mężczyzna nie może odpocząć w spokoju, niemal od razu otrzymuje telefon z tajemniczymi instrukcjami.

Ewa i Olga uciekają z Warszawy. Udają się do Ostrowca, ponieważ tam mogą zdobyć informacje o Helenie i jej związkach z Bestią. W drodze do nowego miasta kobiety zostają zaatakowane przez zamachowca. Domyślają się, że to Staniak próbował ich zabić.

Czarny przychodzi do byłej żony i na miejscu zastaje Komana. Niespodziewanie, pod domem pojawia się też komisarz Marczuk.

"Pułapka", odc. 4 – 21:00, TVN

"Echo serca" odcinek 21 – seriale TV na dziś 24.09.2019

Stan Magdy jest stabilny, jednak w dalszym ciągu istnieje ryzyko, że odłamek kości, który utknął w jej kręgosłupie, przesunie się. Jan bardzo martwi się o kobietę i chce, żeby została jak najdłużej w szpitalu.

Ada przywozi na oddział pacjenta z chorobą wiecznego głodu – zespołem Pradera-Willego. Między Kaśką a Bartkiem dochodzi do spięcia. Kobieta uświadamia sobie, że jej ukochany dalej tęskni za Joanną. Chce postawić mu ultimatum.

"Echo serca" odc. 21 – 21:50, TVP 2

"M jak miłość" odcinek 1456 – seriale TV na dziś 24.09.2019

Daria nadal przeżywa dramatyczne chwile – Artur znęca się nad nią i więzi ją w domu. Kobiecie udaje się po kryjomu wysłać SMS-a do policjanta Jakuba Karskiego.

Leszek odwiedza Ninę w szpitalu, a ta mówi mu, że jest z nim w ciąży. Mężczyzna reaguje agresywnie, twierdząc, że kochanka go oszukuje. Żąda wykonania kolejnego testu ciążowego.

Życie uczuciowe Olka jest pełne zawirowań. Mężczyzna pozostaje zauroczony Agą, której nie informuje, że spotyka się z inna kobietą. O wszystkim dowiaduje się jego matka i próbuje przemówić Olkowi do rozsądku.

"M jak miłość" odc. 1456 – 20:55, TVP 2

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także