Seriale polskiePułapka. Ewa z Olgą uciekają z Warszawy (odcinek 4 - streszczenie)

Pułapka. Ewa z Olgą uciekają z Warszawy (odcinek 4 - streszczenie)

Pułapka. Ewa z Olgą uciekają z Warszawy (odcinek 4 - streszczenie)
Źródło zdjęć: © TVN | Hubert Komerski
oprac. Anna Ryta

24.09.2019 07:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 4. odcinku serialu "Pułapka" Ewa i Olga opuszczają Warszawę. Nastolatka chce udać się do domu dziecka w Ostrowcu, gdzie Sawicka trafiła zaraz po urodzeniu. Mogą tam bowiem zdobyć informacje dotyczące Heleny i jej powiązań z Bestią.

Ewa z Olgą uciekają z Warszawy. Nastolatka chce, żeby pojechały do domu dziecka w Ostrowcu, gdzie Olga trafiła zaraz po urodzeniu - tam mogą zdobyć informacje o Helenie i jej związkach z Bestią. Pchnięty nożem Czarny budzi się w szpitalu więziennym. Nagle otrzymuje telefon z instrukcjami...

Relacja między Arturem i Zosią coraz bardziej się komplikuje. Wkrótce Artur wpada w poważne tarapaty... W drodze do Ostrowca Olga i Ewa zostają zaatakowane przez zamachowca. Domyślają się, że to Staniak wydał wyrok na ich życie. Postanawiają działać.

Obraz
© TVN | Hubert Komerski

Czarny wpada do domu swojej byłej żony i zastaje tam... Komana! Niespodziewanie, pod domem pojawia się też komisarz Marczuk. Pomimo deklaracji byłej partnerki, Marek nie wierzy w jej dobre intencje. Nagle odbiera wiadomość, która na zawsze zmieni jego życie.

W Ostrowcu Olga i Ewa zdobywają akta Sawickiej. Dowiadują się z nich szokujących faktów z życia pisarki. Teraz Olgę czeka ostra konfrontacja z kimś, kogo dotychczas uważała za przyjaciela…

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Pułapka".

Pułapka - odcinek 4 - wtorek, 24.09.2019, o godz. 21:30 TVN

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także