Trwa ładowanie...

Seriale TV na dziś - "Na Wspólnej", "Pułapka", "Echo serca" [Wtorek, 17.09.2019]

Seriale na dziś — wtorek, 17 września 2019. Dziś w TV obejrzymy m.in. kolejne perypetie bohaterów "Na Wspólnej", dalsze losy i śledztwo bohaterek serialu "Pułapka" oraz nowe rozterki i dramaty w produkcji "Echo serca". Sprawdź propozycje seriali na dziś.

Seriale TV na dziś - "Na Wspólnej", "Pułapka", "Echo serca" [Wtorek, 17.09.2019]Źródło: Materiały prasowe
d1jnn11
d1jnn11

"Na Wspólnej", odc. 2943 – seriale na dziś, wtorek, 17.09.2019

Darek niechętnie patrzy na perspektywę posiadania dzieci. Aneta jednak na niego naciska, by je mieli. Żbik i Kasia zapisują Jarogniewa do klubu szachowego, który prowadzi tata Darka. Malwina prosi ojca o pomoc w walce z dilerami narkotykowymi. Przyjaciele próbują pomóc Brunowi. Chcą, żeby wygrał z uzależnieniem. Matka potrąconej dziewczyny dziękuje kancelarii Roztockiej za bezpłatną pomoc przy staraniach o odszkodowanie. Weronika chce przeprosić Kamilę.

"Na Wspólnej", odc. 2943 – godz. 20:15, TVN

ZOBACZ TEŻ: Marcin Bosak o "Polityce" Patryka Vegi: "Warto rozmawiać także z tymi, z którymi się nie zgadzamy"

"Pułapka", odc. 3 – seriale na dziś, wtorek, 17.09.2019

Ewa i Olga podejrzewają, że prokurator Staniak może mieć coś wspólnego ze zniknięciem Roksany i śmiercią Moniki. Czarny informuje o porwaniu jego synka i śmierci Tyńca ale rozmowa nagle przez się urywa. Oldze nie udaje się dotrzeć do komisarza. Artur, kierowca z fundacji, proponuje Zosi pracę hostessy na prywatnych imprezach. Dziewczyna podejrzewa nieuczciwe zamiary mężczyzny wobec niej.

d1jnn11

Matka Olgi wybudziła się ze śpiączki, jednak wciąż nie można się z nią porozumieć. Pisarka odkrywa, że w tajemnicy odwiedzał ją też Warski. Kiedy postanawia spotkać się z mecenasem, dowiaduje się, że ktoś próbuje ją zabić. Kamil odkrywa sekret Zosi. Wraz z Ewą są zszokowani tym, do czego zdolna jest ich przyjaciółka. Upokorzona Zosia chce z ryzykowny sposób odkupić swoje winy.

Ewa i Olga dochodzą do wniosku, że Tyniec został wrobiony. Próbują przekonać do tego komisarz Marczuk, jednak ktoś zaczyna zagrażać Ewie. Czarny chce współpracować z porywaczami syna, ale nie może się z nimi skontaktować. Jeden ze współwięźniów rzuca się na niego z nożem.

"Pułapka", odc. 3 – godz. 21:30, TVN

"Echo serca", odc. 20 – seriale na dziś, wtorek, 17.09.2019

Do szpitala z silnym krwawieniem z podbrzusza trafia nastoletnia Kinga. Ma bardzo obfitą miesiączkę, co jest w jej rodzinie dziedziczne. Jednak wciąż nie wiadomo, co jest przyczyną bólu brzucha, na który skarży się dziewczyna. Jej mama nagle traci przytomność. Okazuje się że ma zapalenie otrzewnej, więc trafia na stół operacyjny. Lekarze próbują ustalić, co jest powodem dolegliwości obu pacjentek.

d1jnn11

Magda za wszelką cenę próbuje odzyskać dawną sprawność. Niestety, nawet zagraniczni specjaliści nie są w stanie pomóc. Jej rodzice w tajemnicy planują, że zabiorą córkę ze sobą do USA. Agnieszka, dawna przyjaciółka Magdy, od kilku dni pracuje w szpitalu jako psycholog. Dostała pracę po poleceniu przez Borskiej. Początki nie są łatwe, a do tego pod jej opiekę trafiają dwie stażystki, Zuza i Kazia. Jan też przeżywa trudne chwile - Pola chce spędzać więcej czasu z matką, a on nie ma ochoty dzielić się opieką nad córką z Małgośką. Zdaniem prawnika na sali sądowej jako ojciec jest na straconej pozycji.

"Echo serca", odc. 20 – godz. 21:40, TVP 2

d1jnn11
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jnn11