Seriale TV na dziś - "Na Wspólnej", "Ojciec Mateusz", "Pułapka" [Czwartek, 29.08.2019]

Seriale TV na dziś - "Na Wspólnej", "Ojciec Mateusz", "Pułapka" [Czwartek, 29.08.2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.08.2019 11:18, aktual.: 29.08.2019 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Seriale na dziś - czwartek, 29 sierpnia 2019. Dziś w TV obejrzymy m.in. zmiany w relacjach bohaterów "Na Wspólnej", kolejne śledztwo "Ojca Mateusza" oraz finał 1. sezonu serialu "Pułapka". Sprawdź propozycje seriali na dziś.

"Na Wspólnej", odc. 2933 – seriale na dziś, czwartek, 29.08.2019

Anastazja może opuścić szpital. Maria uważa, że to najwyższa pora, by poinformować ją o śmierci Joachima. Roma namawia Mikołaja do zerwania kontaktów z Martą. Sama zamierza sukcesywnie realizować swój plan. Jednak pracy czeka na nią przykra niespodzianka. Konarska pokazuje całemu zespołowi nagranie, które ujawnia manipulacje Lenarskiej. Igor prosi Zuzę, żeby wybaczyła Elżbiecie. Wyjaśnia, że zachowanie Marcinkowej to skutek urazu doznanego podczas wypadku. Ula nadal odmawia chodzenia do szkoły. Dziś kończy się pobyt Tosi u Hofferów. Dziewczyna kolejny raz przeprasza przybraną siostrę.

"Na Wspólnej", odc. 2933 – godz. 20:15, TVN

"Ojciec Mateusz", odc. 247 – seriale na dziś, czwartek, 29.08.2019

Jeden z pensjonariuszy Domu Aktora Weterana, Emil Łazarz, dostaje zapaści i zapada w śpiączkę. Okazuje się, że mężczyzna zatruł się lekarstwami. Sprawa jest o tyle dziwna, że nie przyjmował on żadnych środków. Z zeznań innych podopiecznych ośrodka wynika, że dzień wcześniej Łazarz pokłócił się z Jerzym Klezmerem o rolę, którą Łazarz dostał w filmie reżysera Falskiego. Gdy okazuje się, że Klezmer zniknął, rozpoczynają się poszukiwania. Mężczyzna zostaje znaleziony na stacji kolejowej w Dwikozach i aresztowany. Tymczasem Falski informuje funkcjonariuszy o anonimowym mailu dotyczącym Łazarza, który został wysłany na kilka godzin przed znalezieniem nieprzytomnego aktora. Jego autorką jest aktorka Irena Rytwiańska, była kochanka Emila Łazarza. Para nie rozstała się w przyjaźni. Wkrótce syn Emila, Adam, mówi funkcjonariuszom, że zaginęła cenna pamiątka rodzinna - naszyjnik jego babki. Na komendę przychodzi jeden z pensjonariuszy i zgłasza kradzież złotych spinek.

"Ojciec Mateusz", odc. 247 – godz. 20:35, TVP 1

"Pułapka", odc. 6, ostatni – seriale na dziś, czwartek, 29.08.2019

Ewa i Olga odkrywają prawdę o wydarzeniach, które rozegrały się 11 lat temu. Morderca cały czas jest na wolności. Kobiety muszą go odnaleźć, zanim dojdzie do kolejnej tragedii. Ewa ucieka z kryjówki, by spotkać się z człowiekiem odpowiedzialnym za śmierć jej rodziców. Przypomina sobie, co stało się przed laty, ale wciąż nie rozumie, dlaczego ktoś na nią poluje. Próbuje poznać prawdę za wszelką cenę. Olga znajduje nastolatkę, ale robi to również przestępca. Tym razem pisarka i jej podopieczna rozdzielają się podczas ucieczki. Ta decyzja może mieć tragiczne konsekwencje. Czarny zostaje wrobiony w zabójstwo, którego nie popełnił. Jest poszukiwany przez policję. Rozpoczyna się wyścig z czasem.

"Pułapka", odc. 6, ostatni – godz. 20:00, TVN 7

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także