Trwa ładowanie...
ycipk-1gal3z

Seriale TV na dziś - "Na Wspólnej", "Ojciec Mateusz", "Przyjaciółki" [Czwartek, 12.09.2019]

Seriale na dziś — czwartek, 12 września 2019. Dziś w TV obejrzymy m.in. kolejne perypetie bohaterów "Na Wspólnej", nowe śledztwo w serialu "Ojciec Mateusz" oraz dalsze miłosne rozterki w produkcji "Przyjaciółki". Sprawdź propozycje seriali na dziś.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z serialu "Przyjaciółki"
Kadr z serialu "Przyjaciółki" (Materiały prasowe)
ycipk-1gal3z

"Na Wspólnej", odc. 2941 – seriale na dziś, czwartek, 12.09.2019

Mikołaj spotyka się z kelnerką z klubu go-go, w którym stracił wszystkie oszczędności. Dowiaduje się od niej, że feralnego wieczoru dorzucono mu pigułkę gwałtu. Roma i Marta cały czas toczą między sobą wojnę. Producent ma tego dosyć. Do Weroniki dociera informacja, że potrącona przez nią nastoletnia Kamila miała szansę na owocną sportową karierę, a teraz walczy o życie w szpitalu. Razem z Agnieszką jadą odwiedzić poszkodowaną. W korytarzu spotykają zdruzgotaną matkę dziewczyny. Arek powiadamia Igora, że pewien chirurg z Lozanny zoperuje Elżbietę, ale zabieg będzie bardzo ryzykowny. Tymczasem bliscy odwracają się od Eli z powodu jej zachowania. Kobieta musi podjąć ważną decyzję.

"Na Wspólnej", odc. 2941 – godz. 20:15, TVN

ycipk-1gal3z

ZOBACZ TEŻ: Maciej Musiał: "Trzy lata swojego życia przegrałem w Counter-Strike'a"

"Ojciec Mateusz", odc. 278 – seriale na dziś, czwartek, 12.09.2019

Nastoletnia Ludmiła ucieka do sekty Raj prowadzonej przez Nefryta. Do tej samej grupy trafia pani Genowefa, która przekazuje guru swoje wszystkie oszczędności. Mateusz spotyka Romualda. Mężczyzna żali się, że jego syn też wstąpił do sekty. Ksiądz radzi iść na policję. Funkcjonariusze nie przyjmują jednak zgłoszenia, ponieważ chłopak jest pełnoletni. Natalia czuje silną potrzebę samorealizacji i prosi proboszcza o urlop. Niebawem gospodyni dostaje od babci Lucyny ulotkę z informacją o zajęciach i medytacji w Raju. Postanawia się tam wybrać. Wszyscy na plebani tęsknią za jej kuchnią. Pluskwa postanawia znaleźć kogoś na zastępstwo za gosposię.

ycipk-1gal3z

"Ojciec Mateusz", odc. 278 – godz. 20:35, TVP 1

"Przyjaciółki", odc. 160 – seriale na dziś, czwartek, 12.09.2019

Inga nie może zrozumieć, jak Maks jest w stanie planować ślub z kobietą poznaną przez aplikację randkową. Jest o niego ewidentnie zazdrosna. Trudno jej to przyznać samej sobie. Przez przypadek zjawia się na weselu kochanka byłego. Zuza spotyka Igora, brata Jaśka, który przyjechał do Warszawy. Proponuje mu, by zatrzymał się u niej na kilka dni. Paweł coraz gorzej radzi sobie z tłumieniem agresji. Anka nie zamierza tego dłużej tolerować. Umawia męża na wizytę u psychologa. Wiktor wciąż nie ufa nowej opiekunce Kalinie. Jednak dzięki niej może po raz pierwszy od dłuższego czasu spędzić romantyczny wieczór z Patrycją.

"Przyjaciółki", odc. 160 – godz. 21:10, TVP 1

ycipk-1gal3z

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1gal3z

ycipk-1gal3z
ycipk-1gal3z