Trwa ładowanie...
13-06-2014 11:07

Serial kryminalny "Na krawędzi" od 1 lipca w Czwórce

Serial kryminalny "Na krawędzi" od 1 lipca w CzwórceŹródło: Polsat
d1qtftz
d1qtftz

Jeden z najlepszych polskich seriali kryminalnych – "Na krawędzi" – widzowie Czwórki będą mogli oglądać w wakacje co wtorek o godzinie 21:00. 1 lipca wyemitowany zostanie pilot serialu, a w kolejne wtorki nadawane będą wszystkie odcinki pierwszego sezonu.

"Na krawędzi" to znakomicie zrealizowany i świetnie zagrany przez czołówkę polskich aktorów serial, o fabule przypominającej misterną układankę, której sens stopniowo wyłania się w toku dynamicznej – pełnej napięcia i zaskakujących zwrotów – akcji. Pośród skomplikowanej sieci intryg i powiązań, w cieniu tajemnic z przeszłości, toczy się niebezpieczna gra o wyrównanie dawnych rachunków.

Główną bohaterką serialu jest Marta Sajno (Urszula Grabowska) silna, niezależna kobieta, samotnie wychowującej córkę Annę (Maria Niklińska). Marta jest bizneswoman, która po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by zamknąć bolesny rozdział z przeszłości i wymierzyć sprawiedliwość dawnym prześladowcom. Przez lata planowała zemstę na ludziach, którzy skrzywdzili ją w młodości i teraz gotowa jest na wszystko, by przeprowadzić swój plan. Po kolei odnajduje winnych jej cierpień, by odebrać im to, co jest dla nich najcenniejsze, a czym dotąd mogli bezkarnie się cieszyć: władzę, pieniądze i prestiż. Musi zmierzyć się z wpływowymi, bezwzględnymi ludźmi i przeprowadzić prywatne śledztwo, by ustalić na czyje zlecenie działali, kto ich przekupił i dlaczego w przeszłości jej sprawę umorzono. Im bardziej zbliża się do rozwiązania zagadki, tym bardziej zacieśnia się wokół niej krąg niebezpieczeństw. Od czasu tamtego wstrząsającego wydarzenie minęło prawie dwadzieścia lat i zmieniło się bardzo wiele. Nie zmienili się
jednak ludzie oraz metody ich działania. Determinacja i chęć zemsty sprawi, że Marta sama znajdzie się na krawędzi...

Na krawędzi prawa i obowiązujących zasad funkcjonuje też policja, która prowadzi równoległe śledztwo w sprawie zamordowanych podopiecznych fundacji „La liberta”, założonej przez Sajno: zdeterminowany w dążeniu do prawdy inspektor Kamiński (Marek Bukowski), doskonały śledczy Czyż (Przemysław Sadowski) oraz Tamara (Maja Hirsch) - geniusz informatyczny z tragiczną przeszłością. W serialu, wyreżyserowanym przez Macieja Dutkiewicza, możemy też podziwiać świetne kreacje takich aktorów jak Krzysztof Pieczyński, Mirosław Baka, Agnieszka Warchulska, Łukasz Simlat, Mateusz Damięcki, Krzysztof Stelmaszyk, Mariusz Bonaszewski, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jacek Kopczyński, Robert Koszucki, Jakub Wieczorek, a także Joanna Kulig, Olga Bołądź, Aleksandra Szwed, Katarzyna Skrzynecka, Beata Kawkę i Emilia Krakowska.

d1qtftz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qtftz