Trwa ładowanie...

Seniorzy wynieśli z "Sanatorium miłości" nie tylko wspomnienia. Zarobili na udziale w show

Seniorzy, którzy brali udział w "Sanatorium miłości", mogli liczyć nie tylko na atrakcje, profesjonalną opiekę i zabiegi, ale także na wynagrodzenie. Nie jest to tajemnicą. O honorarium mówi jeden z punktów regulaminu programu.

Share
Sanatorium miłościSanatorium miłościŹródło: kadr z programu
d3q69pg

Trzeci sezon "Sanatorium miłości" dobiegł końca. Obfitował w wiele wydarzeń, które z pewnością jeszcze przez dłuższy czas będą pamiętać nie tylko uczestnicy, ale i widzowie. Seniorzy, którzy wzięli w nim udział, nie kryli, że zgłosili się w poszukiwaniu miłości. Wydaje się więc, że w tej serii widzowie byli świadkami zdecydowanie większej ilości randek, flirtów, sercowych podbojów i zawodów, a nawet tzw. koszy. Wszystko to doprawiało i tak bogaty w atrakcje sezon. Kuracjusze zaś, ewidentnie nastawieni na przygody, z chęcią brali udział we wszystkich, które przygotowywała im Marta Manowska.

Może się w związku z tym nasunąć pytanie, czy seniorzy wynieśli z uzdrowiska coś więcej niż tylko wspomnienia i nowe znajomości. Nie jest tajemnicą, że uczestnicy zarabiają na udziale w programie. Jest nią natomiast kwota, którą za występ otrzymują i jest uzgadniana indywidualnie. Informację zawarta jest w umowie, którą zawierają.

Marta Manowska: "Miłość w "Sanatorium miłości" jest przyjaźnią"

"Z tytułu udziału w Audycji Uczestnik otrzymuje wynagrodzenie określone w umowie. Wysokość wynagrodzenia jest symboliczna, określona przez Producenta i nie podlega negocjacjom" - czytamy. Regulamin informuje też, że wynagrodzenie jest raczej symboliczne. Produkcja zapewnia za to uczestnikom odpowiednie wyżywienie, zabiegi, zakwaterowanie i inne atrakcje.

d3q69pg

W przyszłości przekonamy się, jak w uzdrowisku radzi sobie kolejna grupa kuracjuszy. Już w finałowym odcinku TVP podała komunikat, że rusza nabór do 4. sezonu.

Trudno się dziwić, że podjęto taką decyzję, skoro program wciąż gromadzi przed telewizorami stałą, zadowalającą stację widownię (średnio ponad 3 mln widzów). Zgłoszenia można przesyłać od 8 marca do 13 sierpnia 2021 r. na adres sanatoriummilosci@tvp.pl. Czekacie na kolejną serię?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3q69pg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q69pg
d3q69pg