Trwa ładowanie...
ycipk-3ksbzz

Sara z "Rolnik szuka żona" walczy o uwagę. Pokazała zdjęcie z kandydatką Jana

Sara i Maria nie znalazły miłości w programie TVP. Okazuje się, że "niedoszłe rolniczki" znalazły jednak nić porozumienia i postanowiły się zakolegować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czwarta edycja "Rolnik szuka żony".
Czwarta edycja "Rolnik szuka żony". (Materiały prasowe)
ycipk-3ksbzz

Sarę z "Rolnik szuka żony" widzowie bardzo dobrze kojarzą. Była uczestniczką czwartej edycji i starała się o względy Karola. Wyszło tak, że rolnik odrzucił wszystkie kandydatki. W tym Sarę, z którą, mogłoby się wydawać, że złapał kontakt. Czas od emisji czwartej edycji "Rolnika" mija, a ona wciąż nie daje o sobie zapomnieć.

Sara po programie nieraz zaskakiwała zdjęciami z innymi uczestniczkami show. Tym razem postanowiła przypomnieć o sobie i pokazała fotkę z... Marią. "W 'Rolniku' poszukuje rodzinnego mężczyzny z duszą romantyka, który równocześnie wie, czego oczekuje od życia" - czytamy na facebookowym profilu produkcji TVP o kandydatce Jana. Coś jednak nie wyszło.

ycipk-3ksbzz
Instagram.com
Podziel się

Maria widząc, co dzieje się na gospodarstwie u Jana, postanowiła dobrowolnie zrezygnować z programu. Zresztą od samego początku można było odnieść wrażenie, że nie do końca jest zainteresowana rolnikiem. A Sara - być może - wciąż nie może pogodzić się z wyborem Karola i szuka innych kandydatek, którym również nie wyszło.

Szykuje się kolejna znajomość?

ycipk-3ksbzz
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3ksbzz

ycipk-3ksbzz
ycipk-3ksbzz