Trwa ładowanie...

Sara Müldner znowu w TVP. Wystąpiła w nietypowej roli

20 lat temu zaistniała jako Julka w "Na dobre i na złe". Dziecięca gwiazda miała szansę na wielką karierę, ale od dawna bardzo rzadko pojawia się na ekranie i imprezach branżowych. Czyżby obecność w programie TVP zapowiadała wielki powrót?

Sara Müldner znowu w TVP. Wystąpiła w nietypowej roliŹródło: Forum, fot: Krzysztof Jarosz
d1m6uhx
d1m6uhx

Sara Müldner miała 9 lat, gdy po raz pierwszy wcieliła się w postać Julki Burskiej - adoptowanej córki Kuby i Zosi. Rola w serialu "Na dobre i na złe" zaowocowała wielką rozpoznawalnością i możliwością zagrania w filmach pełnometrażowych. Müldner jako dziecko wystąpiła w filmie "Chopin. Pragnienie miłości", serialu "Tygrysy Europy" czy "Sąsiedzi". Wcześniej z powodzeniem podkładała głos do rozmaitych animacji. Z "Na dobre i na złe" pożegnała się po ośmiu latach na planie (rolę Julki Burskiej przejęła Aleksandra Hamkało), po czym praktycznie zniknęła.

Obejrzyj: Rozczarowana życiem Wróblewska: "Trudno jest być nastoletnią gwiazdą"

W pewnym momencie obiecująca aktorka chciała się sprawdzić. Wzięła udział w trudnym egzaminie do prestiżowej szkoły aktorskiej we Francji. Po jej ukończeniu studiowała iberystykę w Warszawie i filozofię na Sorbonie.

d1m6uhx

W 2016 r. opowiadała w "Dzień Dobry TVN", że nigdy nie zrezygnowała z aktorstwa i cały czas chce grać. Dyplom elitarnej uczelni nie pomógł jej jednak w karierze i po powrocie do Polski częściej niż na planie pojawiała się na imprezach modowych czy uroczystych premierach.

stopklatka/TVP1
Źródło: stopklatka/TVP1

Jej ostatnia znana rola to epizod w "Lekarzach" w 2013 r. Tym bardziej zaskakujący był widok prawie 30-letniej Sary Müldner wśród gwiazd TVP, które wzięły ostatnio udział w programie "Wielki test o podatkach".

Kto wie, może to początek nowego rozdziału w karierze dawno niewidzianej aktorki?

d1m6uhx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m6uhx