Trwa ładowanie...
d2n4bpt

Była dziecięcą gwiazdą serialu TVP. Jej kariera zderzyła się ze ścianą

W show biznesie jeśli nie rozpychasz się łokciami i nie walczysz o swoje, ludzie o tobie szybko zapominają. Wyjątkowo trudno znaleźć wtedy pracę. Tak stało się w przypadku Sary Müldner, serialowej Julki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sara Muldner grała w "Na dobre i na złe". Co się z nią stało?
Sara Muldner grała w "Na dobre i na złe". Co się z nią stało? (akpa)
d2n4bpt

Sara Müldner debiutowała w wieku zaledwie 6 lat. Choć zagrała w filmie "Chopin. Pragnienie miłości", to wszyscy i tak najbardziej kojarzą ją z roli Julki w serialu "Na dobre i na złe". Sara spędziła na planie serialu TVP sporą część swojego dziecięcego, nastoletniego życia. Z produkcją związana była od 1999 do 2007 roku. Grała u boku Małgorzaty Foremniak, która była jej serialową mamą.

"Na dobre i na złe" otworzyło jej drzwi do kariery. Dostawała role, bo osoby z branży dobrze ją kojarzyły. Propozycji nie brakowało. Ale nic nie zostaje na dobre.

Zobacz: Dziecięce gwiazdy dziś

Sara w wywiadzie dla natemat.pl przyznaje, że dziś jej kariera nie ma w ogóle takiego tempa jak wtedy, gdy była nastolatką.

d2n4bpt

- Wszystko zmieniło się, gdy zrobiłam maturę i zrezygnowałam z serialu "Na dobre i na złe". Wyjechałam do Paryża, do szkoły aktorskiej, do której dostałam się z pierwszą lokatą. Gdy skończyłam szkołę, wróciłam do Polski i musiałam zmierzyć się z "nową normalnością" - opowiada.

 East News
(East News)

- Wydawało mi się, że ludzie mnie pamiętają, że wszystko wróci do normy i znów będę grać. Jednak było inaczej. Mogłam liczyć tylko na nieciekawe rólki w serialach, które niezbyt mnie interesowały - przyznaje w rozmowie.

Jej zdaniem dziś nie liczy się talent i aktorski dorobek, a umiejętność promowania się. Ona celebrytką być nie potrafi.

 East News
(East News)

- Podjęłam współpracę z panią zajmującą się takimi właśnie rzeczami. Wszystko trwało jednak krótko – po dwóch miesiącach pojawiania się na imprezach dla celebrytów poddałam się. To nie mój żywioł - komentuje.

d2n4bpt

Myślicie, że jej kariera jeszcze odżyje? O to będzie bardzo trudno. Sara nie udziela się w mediach społecznościowych tak, jak inne osoby z branży aktorskiej. I jak przyznaje, trafia się jej zaledwie jeden casting rocznie.

- Proszę więc wyobrazić sobie, jakie są szanse na to, że dostanę rolę - przyznaje gorzko.

d2n4bpt

Podziel się opinią

Share
d2n4bpt
d2n4bpt