Sandra Kubicka też ma się znaleźć w TVP. Podobno pomógł jej w tym Baron

Sandra Kubicka ma nową pracę
Sandra Kubicka ma nową pracę
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

27.10.2022 07:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sporo wskazuje na to, że Sandra Kubicka i Baron dołączą do grona par, które są "razem w życiu i w pracy". Kolorowa prasa donosi, że modelka dostała angaż w show TVP. Pomocą w zdobyciu nowej roli służył podobno właśnie jej ukochany.

Sandra Kubicka i Alek Baron to w ostatnim czasie jedna z najgorętszych par w rodzimym show-biznesie. Każdy kolejny wspólny krok zakochanych wywołuje niemałe zainteresowanie kolorowej prasy. I jak wynika z najnowszych doniesień, związek kwitnie.

Co więcej, wiele wskazuje na to, że niebawem będą mieli jeszcze więcej wspólnego, również zawodowo. Pomponik donosi, że para będzie pracować w TVP. Muzyk podobno pomógł ukochanej zdobyć angaż w stacji.

Sam jest związany z "The Voice of Poland" od blisko 10 lat i niewiele wskazuje na to, by miało się to zmienić. Serwis podaje, że zdecydował się wykorzystać swoje kontakty, by pomóc Sandrze w rozwoju kariery.

- Ławka nazwisk, które chciałyby pracować w TVP, jest dość krótka, bo to wciąż wzbudza sporo kontrowersji. Baron polecił Sandrę jednej z firm produkcyjnych, która przygotowuje nowe formaty dla telewizji - twierdzi źródło serwisu.

Podobno starania przyniosły już skutek. Kubicka ma zostać twarzą nowego show realizowanego pod szyldem stacji. - Udało się, bo prace nad nim właśnie ruszyły - dodaje informator.

Na temat nowego programu wiadomo jednak jeszcze niewiele. Ma ponoć mieć charakter lifestyle’owy. Docelowo trafi na platformę VOD TVP, ale jeśli będzie cieszył się sporą oglądalnością, niewykluczone, że trafi też na antenę stacji.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także