Trwa ładowanie...
diiyqnj

"Sanatorium miłości": seniorzy znów zawitali do Ustronia. Poznajcie nowych bohaterów programu

Prace nad drugim sezonem "Sanatorium miłości" idą pełną parą. TVP postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i przedstawić dwóch pierwszych bohaterów nowej serii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drugi sezon "Sanatorium miłości" zagości na ekranach już w styczniu
Drugi sezon "Sanatorium miłości" zagości na ekranach już w styczniu (kadr z programu)
diiyqnj

"Sanatorium miłości" okazało się dla TVP strzałem w dziesiątkę. Program z seniorami w roli głównej zaraz po przebojowym "Rolniku" jest jednym z najchętniej oglądanych propozycji stacji. Nic dziwnego więc, że stacja zachęcona sukcesem już z końcem pierwszej serii show zdecydowała kontynuować format i poinformowała o naborze do drugiej edycji.

Nową serię programu, podobnie jak poprzednią, zobaczymy na ekranach dopiero w zimowej ramówce. Już teraz jednak trwają prace i zdjęcia do nowych odcinków. Nowa grupa seniorów gości już w znanym widzom sanatorium "Równica" w Ustroniu.

W uzdrowisku znów pojawiło się 12 uczestników, gotowych na przeżycie przygody życia i otwartych na miłość. "Pytanie na śniadanie" udało się tam z kamerą i przedstawiło widzom pierwszych bohaterów show: pana Waldemara i panią Stenię.

diiyqnj

Zobacz wideo: Marta Manowska o "Sanatorium Miłości": Uwielbiam starszych ludzi

Choć oboje nie mogli jeszcze zdradzić zbyt wiele na temat nadchodzącej edycji, zapewnili, że warto na nią czekać i "będzie się działo". – Program pojawi się dopiero na początku roku, ale myślę, że widzowie będą za nim szaleć – stwierdziła kuracjuszka. Oboje wyjawili także, że castingi cieszyły się dużym zainteresowaniem, a i oni sami bez wahania zgłosili się do programu.

- Oglądałam pierwszą edycję i po ostatnim odcinku ruszyły zgłoszenia do drugiej. Pomyślałam sobie „dlaczego nie ja?”. Wysłałam zgłoszenie i zostałam bohaterką programu – wyznała pani Stenia, nie kryjąc zadowolenia.

diiyqnj

Pan Waldemar zgłosił się do niego innych powodów. - Muszę się przyznać, ja nie oglądałem pierwszej edycji. Ale kiedy ruszyły zapisy do następnej edycji, zadzwonił do mnie kolega i powiedział "Waldemar, ty się na pewno w tym odnajdziesz, to jest program dla ciebie". Wysłałem zgłoszenie, nagrałem filmik i jestem – dodał.

Po wypowiedziach nowych uczestników można się spodziewać charyzmatycznych bohaterów, na miarę Niny, Wiesi, Małgosi czy Marka z poprzedniej edycji. „Sanatorium miłości” pojawi się na antenie telewizyjnej Jedynki 5 stycznia. Jesteście ciekawi nowej serii programu?

diiyqnj

Podziel się opinią

Share

diiyqnj

diiyqnj