Trwa ładowanie...

“Sanatorium miłości”: Marek i Małgorzata rozstali się. Para nie przetrwała kryzysu

“Sanatorium miłości” cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Program przyczynił się już do powstania kilku udanych związków, tak jak było to w przypadku Marka Jarosza i Małgorzaty Zimmer. Niestety okazało się, że para przechodziła kryzys i ostatecznie się rozstała.

“Sanatorium miłości”: Marek i Małgorzata rozstali się. Para nie przetrwała kryzysuŹródło: East News
d3lg7xi
d3lg7xi

“Sanatorium miłości”: Marek i Małgorzata nie są już razem

Marek Jarosz i Małgorzata Zimmer poznali się na planie “Sanatorium miłości”. Ona była 5 lat po rozwodzie, on od 3 lat wdowcem. Do wzięcia udziału w programie skłoniła ich potrzeba odnalezienia miłości. Para bardzo szybko zdobyła sympatię widzów, którzy życzyli im cały czas jak najlepiej. Planowała nawet ze sobą zamieszkać.

Z najnowszych doniesień wynika, że para nie jest już razem.

- Już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się i nie będziemy kontynuowali naszej znajomości - mówi rozżalona Małgorzata Zimmer na łamach "Rewii"

d3lg7xi

Nikt się spodziewał, że w związku Marka i Małgorzaty może kiedykolwiek dojść do kryzysu.

- Małgorzata zrobiła na mnie ogromne wrażenie.Czułem, że to jest kobieta o jakiej marzyłem - mówił swego czasu Marek Jarosz.

Najwidoczniej para nie potrafiła zmierzyć się z pierwszym poważniejszym kryzysem. W trakcie Wielkanocy doszło ponoć do drobnych kłótni, które przyczyniły się do różnicy zdań.

– Zrozumiałam, że to nie człowiek dla mnie. Powiedziałam, co mi się w nim nie podoba. Czułam, że tracę do niego zaufanie – mówi Małgorzata.

Marek z kolei nie komentuje zaistniałej sytuacji.

- To nie wasza sprawa - ucina Marek Jarosz w rozmowie telefonicznej z "Rewią". - Proszę do mnie nie dzwonić!

d3lg7xi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lg7xi