Trwa ładowanie...

"Sama słodycz": Jedyny taki pokaz mody!

Share
"Sama słodycz": Jedyny taki pokaz mody!
d1jbpqz

Piękne kobiety, oszałamiające kreacje, blask fleszy i Wiktor szalejący z zachwytu! W dzisiejszym odcinku „Samej słodyczy” zobaczymy coś, czego jeszcze w serialach TVN nie było – prawdziwy pokaz mody słynnego duetu polskich projektantów Paprocki&Brzozowski.

Na wybiegu pojawią się znane polskie modelki z topmodelką Kamilą Szczawińską na czele! W zupełnie nowej i absolutnie zjawiskowej odsłonie zobaczymy również Gosię, siostrę Fryderyka, która zaprezentuje główną kreację tego pokazu. Tego nie można przegapić!

Najciekawsze wybrane modele z ostatnich kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski oraz kilka kreacji przygotowanych specjalnie na potrzeby serialu – dzisiejszy odcinek „Samej słodyczy” będzie naprawdę wyjątkowy! Oprócz pięknych stylizacji widzowie zobaczą również na wybiegu znane polskie modelki, wśród nich m.in.: Anna Trubalska, Magdalena Fiolka, Renata Kaczoruk oraz topmodelka – Kamila Szczawińska.
Główną kreację tego pokazu zaprezentuje serialowa topmodelka i zarazem siostra Fryderyka – Gosia! Kiedy dziewczyna pojawi się na wybiegu widownia wprost oszaleje! Gosia będzie wyglądała zjawiskowo – sylwetka godna pozazdroszczenia, piękna kreacja i włosy, jak marzenie.
A za sukcesem jej fryzury stoi nie kto inny a Marianna, gdyż to właśnie fryzjerzy z salonu „Włosy Osy” czesali wszystkie modelki. Cała rodzina Rekrutów będzie pękać z dumy, a Wiktor nie zdoła ukryć swoich uczuć do Małgosi. Czy pod wpływem emocji powie dziewczynie co do niej czuje? Niestety ta dobra energia, która będzie im towarzyszyć podczas pokazu, zaraz po jego zakończeniu pryśnie…

d1jbpqz

Marianna zwierzy się Gosi ze swoich problemów z Tadeuszem. Były mąż po raz kolejny bez uprzedzenia zabrał jej córkę. Dlatego po zakończeniu pokazu Fryderyk, Staś i przez zupełny przypadek Patrycja z Wiktorem jadą z Marianną do Tadeusza. Patrycja, wietrząca korzyść w tym, że pomoże Mariannie, decyduje się nawet wesprzeć ją w rozmowach z byłym mężem. Jak się okaże to nie był do końca dobry pomysł… Patrycja daje bowiem popis swojego charakteru i stawia sprawy na ostrzu noża, co mocno denerwuje Tadeusza. Mężczyzna w końcu oznajmia Mariannie, że spotkają się w sądzie! Dziewczyna jest mocno przestraszona. A obserwujący to wszystko Staś zaczyna lubić asystentkę taty! Czyżby teraz to ona stała się jego ulubioną kandydatką na dziewczynę Fryderyka?

Zapraszamy do oglądania „Samej słodyczy” już dziś o 21.30 na antenie TVN!

d1jbpqz

Podziel się opinią

Share
d1jbpqz
d1jbpqz