Trwa ładowanie...
dkvwej1

"Ryzyk fizyk": nowy teleturniej przebije "Milionerów"? TVP nie daje za wygraną

Telewizja Polska wprowadza nowe pasmo rozrywkowe. Z ramówki TVP1 znikają tureckie seriale. W ich miejsce pojawi się teleturniej "Ryzyk fizyk", który ma konkurować z "Milionerami".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Hubert Urbański, prowadzący program "Milionerzy"
Hubert Urbański, prowadzący program "Milionerzy" (ONS.pl)
dkvwej1

Telewizja Polska idzie za ciosem. Widząc, jak wielkim sukcesem TVN-u okazało się wskrzeszenie kultowych "Milionerów", nie zamierza zostawać w tyle. Władze stacji postanowiły wykorzystać uwielbienie Polaków do teleturniejów i potencjał drzemiący w nieodkrytych jeszcze przez rodaków programach.

Jak poinformował serwis wirtualnemedia.pl, już 28 sierpnia br. TVP1 rozpocznie emisję nowego show - "Ryzyk fizyk". Produkcja jest oparta na popularnym izraelskim formacie "Sure or Insure". Telewizja Polska zakupiła prawa do licencji i została koproducentem teleturnieju. Jego realizacją zajmie się firma Bongo Media.

Na czym będzie polegał "Ryzyk fizyk"? Zasady są proste. Każdy odcinek będzie trwał 25 minut. Gracz odpowiada na 8 pytań, a za każdą poprawną odpowiedź na jego konto trafia określona suma pieniędzy. Podobnie jak w "Milionerach" uczestnik może skorzystać z "koła ratunkowego". W przeszklonym i dźwiękoszczelnym pomieszczeniu za plecami zawodnika będzie jego rodzina. To właśnie ona we wskazanym momencie ma za zadanie pomóc domownikowi w uporaniu się z trudnym pytaniem. Jest jednak jedno "ale". Rodzina nie ma pojęcia, na jakim etapie gry jest uczestnik, więc sugerowane przez nią podpowiedzi mogą okazać się nietrafione.

dkvwej1

Teleturniej "Ryzyk fizyk" będzie emitowany w TVP1 w dni powszednie o godz. 18.25. Tym samym zastąpi tureckie seriale, które do tej pory zajmowały to pasmo. Myślicie, że nowy program Jedynki ma szansę stać się realną konkurencją dla "Milionerów"?

Zobacz także: Gwiazdy na robocie #5: Hubert Urbański zdradza tajniki "Milionerów"

dkvwej1
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dkvwej1

Podziel się opinią

Share
dkvwej1
dkvwej1