Ryszard z "Sanatorium miłości" myśli o dzieciach. Jego partnerka jest 30 lat młodsza

Ryszard zakochał się po programie w dużo młodszej kobiecie
Ryszard zakochał się po programie w dużo młodszej kobiecie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.06.2021 13:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ryszard Lasota był jedną z barwniejszych postaci trzeciej edycji "Sanatorium miłości". I chociaż wydawało się, że z udziału w show nie jest do końca zadowolony, to udział w programie odmienił jego życie. Wdowiec, który miał opinię "konfliktowego", nie związał się z żadną kuracjuszką, ale w jego życiu pojawiła się dużo młodsza kobieta.

Zobaczyła go w programie, napisała do niego list i postanowili się spotkać. Ryszard wyznał zadowolony, że spotykają się od zeszłych wakacji i dzieli ich spora różnica wieku. "Większa niż między Iwoną a Gerardem" – stwierdził Ryszard, nawiązując do innych uczestników "Sanatorium miłości", którzy mieli odpowiednio 61 i 80 lat.

Jak dowiedział się Pomponik, partnerka Ryszarda jest młodsza o ponad 30 lat. Wdowiec z "Sanatorium miłości" poznał nawet jej rodziców i podobno odczuł, że nie mają nic przeciwko ich związkowi. A ten trwa w najlepsze.

- Spotkałem cudowną kobietę. Ciepłą, opiekuńczą, uczciwą i bardzo mądrą. Stać mnie na to, by zapewnić jej i naszym dzieciom bezpieczną przyszłość – wyznał w rozmowie z portalem.

Ryszard zabrał ostatnio swoją ukochaną na zagraniczne wakacje. Zwiedzili Albanię i Macedonię. I z jego słów wynika, że poważnie podchodzi do wspólnej przyszłości.

- Kto wie, czy z tej podróży nie wrócimy już we trójkę - mówił zadowolony senior, który przypomniał, że po "Sanatorium miłości" był już pierwszy ślub, więc teraz pora na chrzciny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także