Trwa ładowanie...
d48fxjf

"Rysiek to jednak było nazwisko!" W "Uchu Prezesa" pojawiła się nowa postać

Twórcy "Ucha Prezesa" trzymają poziom. W najnowszej odsłonie serialu pojawił się wątek czarnych protestów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Marek Siudym w najnowszym odcinku "Ucha prezesa"
Marek Siudym w najnowszym odcinku "Ucha prezesa" (ShowMax)
d48fxjf

Czwarty odcinek "Ucha Prezesa", który pojawił się 5 kwietnia na platformie Showmax, rozgrywa się w salonie fryzjerskim i w gabinecie Prezesa. Najnowszy epizod dotyczył m.in. ostatnich wydarzeń w kraju, czyli czarnych protestów.

Magdalena Schejbal w roli Joanny Scheuring-Wielgus, Anna Próchnik (Kamila z Nowoczesnej) i Jowita Budnik jako Katarzyna Lubnauer spotykają się u fryzjera, gdzie dyskutują na temat obecnej sytuacji w Polsce i o tym, że Petru nie jest już liderem Nowoczesnej.

- Moja wagina należy do mnie - pokrzykuje co jakiś czas Schejbal. Parlamentarzystka słynie z tego, że zachęca do brania udziału w czarnych protestach.

d48fxjf

Panie zastanawiają się, jak zebrać pieniądze, aby nie przepaść w wyborach samorządowych. Działaczki planują spotkać się z Grzegorzem z Platformy.

- Dzielimy się kandydatami miast po połowie. Mamy entuzjazm i wolę walki - proponują kobiety.
Polityk Platformy sprowadza je na ziemię.

- Drogie panie, przecież wy nawet pieniędzy nie macie bez Ryśka. Rysiek to jednak było nazwisko! - kwituje Grzegorz.
Kobiety jednak się nie poddają i myślą, żeby zawiązać koalicję z kimś innymi. Po spotkaniu w salonie fryzjerskim Grzegorz spotyka się z Ryśkiem z Nowoczesnej.

d48fxjf

- Pogoniłem je. Powiedziałem, że jak ciebie nie ma, to nie mam partnera. Partnerek nie potrzebuję, bo jestem żonaty. Słuchaj Rysiu, a ty byś się do mnie nie zapisał?

Rysiek zaczął rozważać propozycję przyjęcia posady ministra finansów i wicepremiera.

W odcinku oczywiście pojawia się też Prezes, do którego przychodzi Leszek, w tej roli Marek Siudym. Polityk nie szczędzi Jarosławowi komplementów. Sytuacja nawiązuje do ostatnich wypowiedzi Leszka Millera na temat Kaczyńskiego. Wówczas nie brakowało słów zachwytu.

d48fxjf

- Nasi sędziowie, nasi prokuratorzy, patrioci no i nacjonalizacja banków. Komuna na 100 proc. Oferuję ci swoje usługi jako wicepremier - mówi Leszek.

Prezes nie jest jednak przekonany do tego pomysłu i mocno się waha. Czy zawiążą się sojusze w kolejnych odcinkach "Ucha prezesa"? Przekonamy się już za tydzień!

   ShowMax
(ShowMax)

ZOBACZ TAKŻE: Z jednego tematu "Ucho Prezesa" nie będzie żartować. "To chyba oczywiste"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d48fxjf

Podziel się opinią

Share
d48fxjf
d48fxjf