Trwa ładowanie...

#dzieńdobryWP: Kabareciarze zazdroszczą Górskiemu: Wszyscy mówią o "Uchu prezesa"

Artyści kabaretowi niemal od zawsze wbijali szpilę i wyśmiewali polityków, a widzowie nieraz oczekiwali od nich właśnie takiej tematyki w skeczach. Nie dziwi więc sukces satyrycznego serialu "Ucho prezesa". Co o tym sądzą Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka?

d4l68cy
d4l68cy

Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka pojawili się w studiu telewizji WP, by opowiedzieć o nowym wspólnym projekcie, jaki przygotowują. Nie ukrywają też, że dziś kabareciarze, by przyciągnąć widzów, muszą się bardziej starać i przebić się przez coraz większą grupę satyryków. Ostatnio fenomenem w tej dziedzinie stał się serial Roberta Górskiego "Ucho prezesa", parodiujący PiS. Czy kabareciarze zazdroszczą mu pomysłu?

- Bardzo pozytywnie zazdrościmy i kibicujemy. Myślę, że to fantastyczny temat, bo bardzo na bieżąco. Przecież wszyscy o tym mówią, czy to w taksówce, czy w sklepie - zauważył Motyka.

- W końcu tak naprawdę po to jesteśmy, żeby na bieżąco komentować to, co się dzieje. Wydaje mi się, że jesteśmy teraz od tego, żeby oswajać, wyśmiewać wszystkie nie za fajne sytuacje, których dzieje się coraz więcej - dodała Pakosińska.

Czego można się natomiast spodziewać po współpracy Pakosińskiej i Paranienormalnych? Dowiecie się z powyższego wideo.

WP.PL
Źródło: WP.PL
WP.PL
Źródło: WP.PL
d4l68cy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l68cy