Trwa ładowanie...
d4dzvni

Ruszyły zdjęcia do prequela "Gry o tron". Naomi Watts w obsadzie

Już niebawem przekonamy się, kto ostatecznie zasiądzie na Żelaznym Tronie. Tymczasem ruszyły już zdjęcia do serialu, który opowie o wydarzeniach sprzed "Gry o tron".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Naomi Watts będzie gwiazdą prequela "Gry o tron"
Naomi Watts będzie gwiazdą prequela "Gry o tron" (East News, Fot: Andreas Solaro)
d4dzvni

Prequel będzie nosił tytuł "Bloodmoon" (co oznacza "krwawy księżyc"). Jego akcja rozgrywać się będzie 5,5 tys. lat przed wydarzeniami z "Gry o tron". Bohaterami serialu będą Dzieci Lasu, czyli ludzie, którzy stworzyli Nocnego Króla.

Zobacz także: Jak zmieniali się bohaterowi "Gry o tron" HBO

Zdjęcia ruszyły już dwa tygodnie temu. Kręcone są w Belfaście - czyli tam, gdzie większość "Gry o tron". W obsadzie mają znaleźć się gwiazdy. Jedną z nich jest Naomi Watts. Fani spekulują, że wcieli się ona w rolę Nissy Nissy - żony Azora Ahai, który walczył z Innymi.

d4dzvni

Jak donoszą zachodnie media, serial "ujawni przerażające sekrety historii Westeros, w tym prawdziwe pochodzenie Białych Wędrowców".

Przy produkcji "Bloodmoon" nie będą brali udziału twórcy "Gry o tron", ale scenariusz jest konsultowany z twórcą książkowej sagi - Georgem R.R. Martinem. Współtworzy go Jane Goldman. Wcześniej Martin informował, że w prequelu nie zobaczymy żadnej ze znanych nam postaci.

Na premierę będziemy musieli poczekać prawdopodobnie do 2020 roku.

d4dzvni

Podziel się opinią

Share

d4dzvni

d4dzvni