Mówi się o trzech nazwiskach. To one mogłyby zastąpić Katarzynę Dowbor

Katarzyna Dowbor nie poprowadzi kolejnego sezonu programu "Nasz nowy dom". Kto ją zastąpi? Ruszyła giełda nazwisk
Katarzyna Dowbor nie poprowadzi kolejnego sezonu programu "Nasz nowy dom". Kto ją zastąpi? Ruszyła giełda nazwisk
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

10.05.2023 08:57, aktual.: 10.05.2023 09:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Informacja o rozstaniu Polsatu z Katarzyną Dowbor, która przez 10 lat prowadziła program "Nasz nowy dom", wywołała medialną sensację. Jednocześnie uruchomiła spekulacje na temat tego, kto mógłby ją zastąpić. Ruszyła giełda nazwisk. Kogo na niej znajdziemy?

W poniedziałek Polsat w oficjalnym komunikacie podziękował Katarzynie Dowbor za pracę w programie "Nasz nowy dom", który prowadziła od początku jego istnienia, tj. od 2013 r. Wiadomo już, że lubiany przez widzów format jest kolejnym, który postanowiono odświeżyć wraz z nowym sezonem mającym trafić do jesiennej ramówki.

Jak dowiedział się serwis Press, nazwisko nowej prowadzącej lub prowadzącego ma zostać ujawnione w ciągu kilku najbliższych tygodni. W kolorowej prasie ruszyła już jednak giełda nazwisk typowanych na przejęcie schedy po Katarzynie Dowbor.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kto zamiast Dowbor w "Nasz nowy dom"?

"Super Express" wymienia trzy gwiazdy telewizji, które mogłyby zastąpić dotychczasową prowadzącą. Dwie z nich to gwiazdy związane z Polsatem - Agnieszka Hyży i Paulina Sykut-Jeżyna.

Tej pierwszej już dawno nie mieliśmy okazji oglądać w autorskim programie. Ta druga z kolei, jak podkreśla wspomniany tabloid, sprawdza się w każdym formacie i niezmiennie od lat jest ulubienicą widzów.

Będzie transfer?

W grze o posadę nowej prowadzącej gazeta wymienia też Dorotę Szelągowską, ekspertkę od aranżacji wnętrz doskonale znaną z anteny TVN. Jak jednak wiadomo, w tym przypadku gwiazda musiałaby zdecydować się na transfer do Polsatu. "Ostatnie miesiące pokazały jednak, że nie byłoby to nic dziwnego" - czytamy w "Super Expressie".

Miszczak wziął się za odświeżanie formatów

Przypomnijmy, że personalne i wizualne zmiany, zainicjowane przez Edwarda Miszczaka, przeszło niedawno muzyczne show "Twoja twarz brzmi znajomo". W programie zmniejszono jurorski skład, a Piotra Gąsowskiego wymieniono na Macieja Rocka. Zmiany czekają też ponoć "Taniec z gwiazdami", który jesienią ma wrócić na antenę Polsatu.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" z jednej strony znęcamy się nad "Bring Back Alice""Randką, bez odbioru", a z drugiej - postulujemy przywrócenie w Polsce zawodu swatki (w "Małżeństwie po indyjsku" działa to całkiem sprawnie). Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także