Rozenek w jury "Tańca z gwiazdami"? Pavlović od razu zaprotestowała. Ma na nią inny pomysł

Iwona Pavlović chciałaby zobaczyć Małgorzatę Rozenek-Majdan na parkiecie
Iwona Pavlović chciałaby zobaczyć Małgorzatę Rozenek-Majdan na parkiecie
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. MOS

29.06.2022 13:59, aktual.: 29.06.2022 17:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trwają negocjacje dotyczące udziału w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Jedną z nielicznych gwiazd, które jeszcze nie pojawiły się w show jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Lepiej sprawdziłaby się w roli jurorki czy tancerki? Iwona Pavlović zna odpowiedź.

Taneczne show od 17 lat nie znika z anteny TV. Przez ten czas w "Tańcu z gwiazdami" wystąpiły praktycznie wszystkie tuzy polskiego show-biznesu, a niektórzy z uczestników dopiero po udziale w programie zyskali sławę. Wypromowali się też znani, dziś funkcjonujący w przestrzeni publicznej, jako znane persony np. Marcin Hakiel, Edyta Herbuś czy Rafał Maserak.

Każdy też kojarzy "Czarną Mambę", czyli Iwonę Pavlović. Jurorka od początku istnienia programu jest z nim związana, dlatego świetnie zdaje sobie sprawę, kto mógłby sprawdzić się w show. Za sprawą jej ciętych opinii nieraz była uważana za największy postrach gwiazd na parkiecie.

Ostatnio Pavlović została zapytana przez reporterkę Jastrząb Post, czy chętnie widziałaby u swego boku w panelu jurorskim Małgorzatę Rozenek-Majdan. Nie wiadomo, dlaczego wybór padł akurat na nią, zwłaszcza że to brat celebrytki, Misha Kostrzewski, jest zawodowym tancerzem.

- Nie, niech ona zatańczy. Ja bym chciała, żeby ona zatańczyła! - od razu rzuciła.

Jurorka była jednak łaskawa dla celebrytki, dodając, że ewentualnie mogłaby oceniać występy innych z pozycji amatorki. Podobnie jak robią to obecnie Andrzej Piaseczny i Andrzej Grabowski. Pavlović doceniła jednak efekty intensywnych treningów Rozenek na siłowni i obozach Anny Lewandowskiej.

- Ja bym wolała, żeby Małgorzata zatańczyła. Z takim ciałem jak ona nie wolno siedzieć. Z takim ciałem jak ona trzeba wyjść na parkiet i się pokazywać. Małgosiu, zapraszamy! - zachęca jurorka.

Myślicie, że Małgorzata Rozenek-Majdan skorzysta z tego zaproszenia?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także