Rozenek nie kryje, że jest bogata. Bez wahania odpowiedziała na pytanie

Małgorzata Rozenek zdradziła u Kuby Wojewódzkiego, czy zarabia więcej niż Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek zdradziła u Kuby Wojewódzkiego, czy zarabia więcej niż Radosław Majdan
Źródło zdjęć: © TVN
oprac. FBO

06.09.2022 23:54, aktual.: 07.09.2022 10:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek była pierwszym gościem Kuby Wojewódzkiego w nowym sezonie jego show. Dziennikarz nie bał się zadawać nowej prowadzącej "Dzień dobry TVN" trudnych pytań. Jedno z nich tyczyło się jej zarobków. Prezenterka z łatwością odpowiedziała, czy zarabia więcej niż jej mąż Radosław Majdan.

Wystartował nowy sezon show Kuby Wojewódzkiego. Pierwszymi gośćmi dziennikarza byli Małgorzata Rozenek i Maciej Musiałowski. - Pomyślałem sobie, że jeżeli zaczynać ten program i nowy sezon, to z kimś, kto pisze, podobnie chyba jak ja, historię polskich mediów - powiedział Wojewódzki, zapowiadając swoją młodszą koleżankę ze stacji. Małgorzata Rozenek tego wieczoru postanowiła zaprezentować się w asymetrycznej sukience mini, a włosy upięła w kucyk.

Na samym początku para rozmawiała na tematy rodzinne. Małgorzata opowiadała o swoich synach, którzy byli poczęci dzięki metodzie in-vitro. Zdradziła również, jak wyglądały jej początki relacji z Radosławem Majdanem. W dalszej części rozmowy Rozenek opowiedziała oczywiście o swojej nowej roli, czyli prowadzącej "Dzień dobry TVN". Okazuje się, że poranne wstawanie do pracy nie będzie dla niej wyzwaniem. - Ja po prostu codziennie wstaję o 5 rano, bo o 6 rano mam trening - powiedziała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dziennikarz i prezenterka cofnęli się również do rozmowy, którą przeprowadzili kilka miesięcy temu na potrzeby podcastu Wojewódzkiego. To właśnie tam Małgorzata po raz pierwszy wyznała, że jej największym marzeniem jest prowadzenie "Dzień dobry TVN". Gospodarz show zapytał ją, czy teraz, gdy już spełniła to marzenie, znalazła sobie nowe. - Chciałabym kiedyś zrobić relację [z gali Oscarów - przyp. red.] - powiedziała.

Pod sam koniec rozmowy Wojewódzki zadał Rozenek trudne pytanie, na które nigdy nie odpowiedziała. Mianowicie, czy zarabia więcej od swojego męża Radosława Majdana. Prowadząca "Dzień dobry TVN" niemal od razu potwierdziła. Jednak, gdy Kuba dociekał, jak reaguje na to były piłkarz, nie doczekał się odpowiedzi, a prezenterka zaczęła opowiadać, jak wspaniałym mężczyzną jest jej mąż.

Oglądaliście Małgorzatę Rozenek u Kuby Wojewódzkiego? Czekacie na jej kolejne wydania w "Dzień dobry TVN"?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (199)
Zobacz także