Trwa ładowanie...

Rozenek chciałaby wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami"! Jest jednak pewien problem

Prezenterka jest największą gwiazdą stacji TVN. Rozenek marzy jednak o tym, aby wziąć udział w show konkurencyjnej stacji. Co na to Radek?

Share
Rozenek chciałaby wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami"! Jest jednak pewien problem
Źródło: East News
d2xofs5

Najnowszy program Rozenek i Majdana "Iron Majdan" to będzie prawdziwy hit wiosennej ramówki TVN. Prezenterka i sportowiec będą wykonywali różne ekstremalne zadania w najodleglejszych zakątkach świata.

Małgosia przyznaje jednak, że mogłaby wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami", który emitowany jest w konkurencyjnej stacji. Gwiazda kocha tańczyć, dlatego świetnie sprawdziłaby się w tym formacie.

d2xofs5

- Bardzo lubię tańczyć. To jest coś, co robię często. To już nawet nie chodzi o to, że "Taniec z Gwiazdami" jest w innej stacji, co oczywiście blokuje taką możliwość, ale też nie sądzę, żeby Radosław się zgodził. Powiedział, że musiałby być nowy format "Taniec z Gwiazdami dla par" - wyznała w rozmowie z "Faktem".
Radek Majdan dodał, że jeśli taka możliwość by się pojawiła, to on "przypadkowo" byłby obecny na każdym treningu. Chcielibyście zobaczyć Małgorzatę Rozenek w "Tańcu z Gwiazdami"?

ZOBACZ TAKŻE: Spot programu "Iron Majdan" z Rozenek i Majdanem

d2xofs5

Podziel się opinią

Share
d2xofs5
d2xofs5