Trwa ładowanie...

"Roseanne" znowu w telewizji! Jak zmienili się aktorzy grający główne role?

Trwają prace nad wznowieniem realizacji popularnego na przełomie lat 80. i 90. serialu "Roseanne". Gwiazdy sprzed lat są zainteresowane powrotem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Roseanne" znowu w telewizji! Jak zmienili się aktorzy grający główne role?Źródło: AKPA
d3hs8dh
d3hs8dh

Swój udział w projekcie potwierdzili już Roseanne Barr, John Goodman i Sara Gilbert. Jako producenci wykonawczy powrócą Tom Werner i Bruce Helford. Obowiązki producenckie wezmą na siebie również sama Barr i Gilbert.

Pierwotnie serial nadawany był przez telewizję ABC. Chwalono go za sportretowanie amerykańskiej klasy robotniczej. Akcja koncentrowała się na rodzinie Connerów z fikcyjnego miasteczka Lanford w Illinois.

W produkcji grali również Laurie Metcalf oraz Johnny Galecki i Estelle Parsons. Serial doczekał się dziewięciu sezonów i wielu nagród. Kontynuacja okaże się hitem? Obsada mocno się już postarzała.

Aktorka wcielająca się w tytułową rolę ma niemal 65 lat, a John Goodman, serialowa głowa rodziny, jest jej równolatkiem. Barr jakiś czas temu znacznie schudła i zmieniła wizerunek. O zdrowie zadbał też Goodman, który zgubił sporo kilogramów.

d3hs8dh

Gilbert, czyli Darlene, młodsza z córek państwa Connerów, ma 42 lata, jest żoną i mamą. Nie wiadomo, czy do obsady dołączą pozostali aktorzy znani z produkcji ani jak powiększy się rodzina Roseanne.

Co ciekawe, jeśli serial powstałby w 2018 roku, wówczas nowe odcinki widzowie zobaczyliby po 30 latach od premiery pierwszego sezonu.

Ostatnio amerykańskie telewizje lubują się we wznawianiu hitów sprzed lat. Już niedługo na małe ekrany powróci "Miasteczko Twin Peaks". Nowych odcinków po latach doczekały się też "Kochane kłopoty" i "24 godziny". Widzowie mogą oglądać również kontynuację "Pełnej chaty".

d3hs8dh

Byliście fanami "Roseanne"?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3hs8dh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hs8dh