Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony"6: Co wydarzy się w finale?

Przed nami odcinek, w którym zazwyczaj nie brakuje emocji i konfrontacji. Z zapowiedzi wynika, że tym razem nie będzie inaczej!

Share
"Rolnik szuka żony"6: Co wydarzy się w finale?
Źródło: AKPA
d1ni4qw

Podczas finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" Marta Manowska spotyka się z każdym z uczestników oraz wszystkimi kandydatkami, które oni zaprosili na początku programu do swoich domów. Zazwyczaj wtedy dochodzi do konfrontacji, zdradzania tajemnic i odkrywania niespodzianek. Tym razem także możemy liczyć na spore emocje.

W ostatnią niedzielę na koniec odcinka mogliśmy zobaczyć małą zapowiedź finału. Wiemy już na pewno, że Manowska spotka się z Waldemarem, rolnikiem, który nie wybrał żadnej z kobiet. Bardzo możliwe, że samo pojawienie się w programie pozwoliło mu kogoś poznać. Bywały takie przypadki!

Na pewno będzie gorąco w momencie, w którym do głosu dojdzie Seweryn i Marlena. Podczas ich ostatniej kłótni doszło nawet do wyzwisk. Oby Marcie Manowskiej udało się nad nimi zapanować.

d1ni4qw

Widzowie mogą niepokoić się losami Jakuba i Anny. Podczas zapowiedzi widzieliśmy Anię, mówiącą "Uczucie jest, ale...". O tym, co to za ale, przekonamy się dopiero w najbliższy niedzielny wieczór.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1ni4qw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ni4qw
d1ni4qw