Trwa ładowanie...
d19v795

"Rolnik szuka żony" znika z anteny. Wszystko przez wybory parlamentarne

Fani "Rolnik szuka żony" mogą czuć się rozczarowani. Kolejny odcinek miłosnych zmagań nadwiślańskich farmerów zostanie wyemitowany dopiero za 2 tygodnie. Powodem są zbliżające się wybory parlamentarne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fanów "Rolnik szuka żony" czeka przerwa
Fanów "Rolnik szuka żony" czeka przerwa (Youtube.com)
d19v795

Fani "Rolnik szuka żony" muszą uzbroić się w cierpliwość. Na kolejny odcinek programu przyjdzie nam poczekać aż do 20 października. Powód? Reality-show znika z anteny TVP1, bowiem musi ustąpić miejsca wieczorowi wyborczemu. Audycja startuje dokładnie o godz. 20:55 i potrwa aż do 22:05.

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony": Dziewczyny zaczynają się zaprzyjaźniać, ale... był pewien zgrzyt

To już kolejny raz, kiedy Telewizja Polska decyduje się na przesunięcie emisji lub zdjęcie odcinka. Wcześniej powodem zmian w ramówce była m.in. transmisja meczu piłki nożnej i wybory samorządowe. I o ile w przypadku meczu można było się oburzać i twierdzić, że decyzja stacji jest nieprzemyślana, tak przy okazji wyborów zmianom w ramówce trudno się dziwić.

d19v795

Podsumowanie całego dnia głosowania, a także wszelkie wieści związane z wyborami będą najważniejszymi informacjami dnia zwłaszcza w telewizji publicznej. Dlatego też fani "Rolnik szuka żony" będą musieli poczekać na kolejny odcinek show nieco dłużej.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wybory parlamentarne 2019. Jak dopisać się do listy wyborców? Wystarczy bankowość online

ZOBACZ WIDEO: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

d19v795

Podziel się opinią

Share
d19v795
d19v795